اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 28794 مورخ:[1395-12-22 02:31:01]
بازدید هیات تجاری چینی از بندر فریدونکنار
سرپرست فرمانداری فریدونکنار خبر داد

بازدید هیات تجاری چینی از بندر فریدونکنار

سرپرست فرمانداری فریدونکنار از بازدید یک هیات تجاری چینی از بندر فریدونکنار خبر داد.

به گزارش مازند اصناف به نقل از بصیرنیوز، حسین منفردی سرپرست فرمانداری شهرستان فریدونکنار در گفت‌وگو با بصیرنیوز با اشاره به ورود یک هیات تجاری چینی به فریدونکنار اظهار کرد: یک هیات تجاری از کشور چین با حضور در بندر فریدونکنار و ساحل و دریای این شهرستان، از نزدیک با ظرفیت های بندر آشنا شدند.
 
وی افزود: یک تیم تجاری و تخصصی فعال در امور بندر از کشور چین برای گسترش همکاری‌ها و توسعه و رونق بندر شهرستان فریدونکنار اعلام آمادگی کردند.
 
سرپرست فرمانداری فریدونکنار با اظهار امیدواری به گسترش بندر این شهرستان خاطرنشان کرد: بازدید و حضور تیم‌های تجاری کشورهای جهان که پس از برجام برای کشور فراهم شده است موجب می‌شود تا شرایط بهتری در معاملات تجاری بین‌المللی دربندر فریدونکنار رخ دهد.
 
منفردی با اشاره به بسترهای توسعه بندر فریدونکنار، تصریح کرد: با گسترش معاملات تجاری بین‌المللی در فریدونکنار، فرصت ها و امکانات بی‌شماری در زمینه های اقتصادی فراهم می‌شود.
 
وی در پایان گفت: این تیم تجاری کشور چین با شرکت راهبران بندر شهرستان وارد مذاکره شدند و قرار شده که جلسه کارشناسی در تهران با حضور کارشناسان دو شرکت برگزار و راهکارهای ممکن همکاری بررسی شود.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا