اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 28793 مورخ:[1395-12-21 21:19:01]
حمل ریلی 57 هزار تن گندم از مازندران به نقاط کشور/افزایش حجم نقل‌وانتقالات در سال 96
اختصاصی/مدیرعامل شرکت غله‌و‌خدمات بازرگانی منطقه دو کشور:

حمل ریلی 57 هزار تن گندم از مازندران به نقاط کشور/افزایش حجم نقل‌وانتقالات در سال 96

در راستای سیاست‌های اقتصاد‌مقاومتی و با پیگیری‌های صورت‌گرفته با راه آهن شمال کشور، برای نخستین‌بار، حمل ریلی میزان 57 هزار و 758 تن گندم، از استان مازندران به سایر نقاط کشور انجام شد.

سید محمد جعفری در گفت‌وگو با خبرنگار مازند اصناف گفت: در راستای سیاست‌های اقتصاد‌مقاومتی و با پیگیری‌های صورت‌گرفته با راه آهن شمال کشور، برای نخستین‌بار، حمل ریلی میزان 57 هزار و 758 تن گندم، از استان مازندران به سایر نقاط کشور انجام شد.


وی با بیان این مطلب افزود: این میزان گندم از سیلوی شهید میرزاپور نکا به استان‌های هرمزگان، یزد و اصفهان ارسال شد.


مدیرعامل شرکت غله‌و‌خدمات بازرگانی منطقه دو کشور با اشاره به اینکه یکی از مصادیق اصلی سیاست‌های اقتصادمقاومتی، گسترش حمل‌ونقل ریلی است؛ تصریح کرد: کاهش بار ترافیکی جاده‌ها، کاهش تصادفات، هزینه پایین‌تر جابه‌جایی کالا، کاهش آلایندگی و هزینه‌های سوخت از مهم‌ترین مزایای حمل و نقل ریلی است.
جعفری با بیان اینکه در حمل ریلی، گندم با بالاترین کیفیت و سلامت، در سیلوها و انبارها تخلیه می‌شود؛ خاطرنشان کرد: یکی دیگر از مزایای این روش، ارزان بودن آن است که حتی در مواردی از حمل دریایی نیز ارزان‌تر است.


مدیرعامل شرکت غله‌وخدمات بازرگانی منطقه دو کشور در پایان با بیان اینکه برنامه‌ریزی سال آتی شرکت نیز بر افزایش حجم ارسالی گندم از طریق حمل‌ریلی می‌باشد؛ اذعان کرد: در خصوص راهکارهای افزایش ظرفیت بارگیری حمل‌ونقل ریلی سیلوی شهید میرزاپور نکا، بررسی و تصمیم گیری‌های لازم انجام شده است.

 

پایان پیام/

» برچسب ها : , جعفری , غله , افزایش , حمل , ریلی , گندم , مازندران , جعفری , غله , افزایش , حمل , ریلی , گندم , مازندرانمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا