اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 28792 مورخ:[1395-12-21 20:16:01]
هیچ محدودیتی در توزیع شکر،برنج و کره شب عید نداریم/تخصیص 700 تن برنج تنظیم بازار به مازندران
اختصاصی/مدیرعامل شرکت غله‌و‌خدمات بازرگانی منطقه دو کشور:

هیچ محدودیتی در توزیع شکر،برنج و کره شب عید نداریم/تخصیص 700 تن برنج تنظیم بازار به مازندران

مدیرعامل شرکت غله‌وخدمات بازرگانی منطقه‌دو کشور با اشاره به تخصیص 700 تن برنج تنظیم‌بازار شب عید به مازندران، گفت: هیچ‌گونه نگرانی و کمبودی در توزیع شکر، برنج و کره خوراکی در سطح استان وجود ندارد.

سید مجمد جعفری در گفت‌‌وگو با خبرنگار مازند اصناف گفت: با توجه به مسافرپذیر بودن مازندران در تعطیلات نوروزی و با افزایش تقاضا در این  ایام، هیچ‌گونه نگرانی و کمبودی در توزیع شکر، برنج و کره خوراکی در مازندران وجود ندارد.


وی با اعلام این مطلب افزود: با توجه به تاکید معاونت بازرگانی داخلی شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران، هیچ محدودیتی برای عرضه شکر و برنج با قیمت مصوب در ایام تعطیلات نوروزی در استان وجود ندارد.


مدیرعامل شرکت غله‌وخدمات بازرگانی منطقه دو کشور با اشاره به مصوبه اخیر ستاد تنظیم‌بازار مازندران در خصوص توزیع کالاهای اساسی در ایام تعطیلات عید اظهار کرد: به‌منظور تنظیم‌بازار شب عید، شکر سفید تصفیه شده به قیمت 2 هزار و 520 تومان از درب کارخانه به عاملان فروشی که از طریق سازمان جهاد کشاورزی معرفی می شوند، جهت عرضه در سطح استان تحویل می‌شود.


جعفری با اشاره به تخصیص 700 تن برنج جهت تنظیم‌بازار شب عید به مازندران، خاطرنشان کرد: با توجه به‌مصوبه ستاد تنظیم‌بازار استان، مبنی بر اختصاص این میزان سهمیه به اقشار کم‌درآمد جامعه با قیمت مصوب، در صورت تقاضا از سوی فرمانداری‌های غرب استان، کمیته امداد امام‌خمینی و سازمان بهزیستی شهرستان‌های مذکور؛ این شرکت آمادگی تحویل برنج  با قیمت مصوب به عاملان فروش معرفی شده از سوی جهاد کشاورزی استان را دارا می‌باشد.


وی در پایان متذکر شد: کره خوراکی تنظیم‌بازار نیز با قیمت 2 هزار و 900 تومان در بسته‌های صد‌ گرمی ویک‌هزار و تومان در بسته‌های 50 گرمی، بدون هیچ محدودیتی در سطح استان آماده توزیع می‌باشد.


پایان پیام/

» برچسب ها : , جعفری , مدیرعامل , غله , مازندران , برنج , شکر , کره , تنظیم , بازار , قیمت , عاملان , فروش , جعفری , مدیرعامل , غله , مازندران , برنج , شکر , کره , تنظیم , بازار , قیمت , عاملان , فروشمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا