اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 2878 مورخ:[1392-01-25 14:37:01]
باید محوریت تولّی و تبری، ولی‌فقیه باشد/ حضرت زهرا(س) جانباز دفاع از ولایت بود
دادستان دادگاه ویژه روحانیت استان‌های مازندران و گلستان:

باید محوریت تولّی و تبری، ولی‌فقیه باشد/ حضرت زهرا(س) جانباز دفاع از ولایت بود

دادستان دادگاه ویژه روحانیت استان های مازندران و گلستان با اشاره به اینکه حضرت زهرا(س) شهید راه دفاع از ولایت بود، گفت: تولّی و تبرای ما باید با محوریت ولی فقیه باشد.

به گزارش نجبا و به نقل از خبرگزاری فارس از سوادکوه، حجت‌الاسلام محمد مجتهدزاده صبح امروز در مراسم سوگواری حضرت فاطمه زهرا (س) که با همکاری انجمن اسلامی شهدای پل سفید و هیئت عزاداری سید الشهدا و اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سوادکوه در حسینیه شهید رستمی (کندوان) برگزار شد با تاکید بر اینکه حکومت ایران تنها حکومت شیعی و فاطمی جهان است، گفت: دشمنان برای ایجاد موانع مختلف در این کشور مشکل و حاشیه به وجود می‌آورند.

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان مازندران با اشاره به اینکه شیعه، معیار حق و باطل است، افزود: شیعیان مورد لطف و حمایت ائمه معصوم هستند و باید فرمانبر آنان باشند.

وی با بیان اینکه حضرت زهرا(س) در دفاع از امام زمان خود به شهادت رسید، خاطرنشان کرد: حضرت زهرا (س) مقاومت علوی داشت و جانباز دفاع از ولایت بود.

دادستان دادگاه ویژه روحانیت استان‌های مازندران و گلستان با بیان سخنی از حضرت علی(ع) درباره حضرت فاطمه(س) پرداخت و یادآور شد: حضرت علی نگاه به چهره ‌ام‌ابیها را موجب زدوده شدن غصه و خستگی و ایجاد شادمانی در دل توصیف کرده بود و ما هم نباید غم و ناراحتی به دل ولی زمانمان بریزیم.

مجتهدزاده به تولّی و تبرای حضرت زهرا اشاره کرد و گفت: دشمنی با دشمنان ولایت و دوستی با دوستان امام زمان، بیانگر تولّی و تبرای آن حضرت بود که ما باید با الگوبرداری از حضرت زهرا(س) به تولّی و تبری با محوریت ولی فقیه زمانمان داشته باشیم.

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان مازندران، گفت: عملکرد ما شخصیت ما را می‌سازد و ما باید در مسیر معنویت و اجرای دستورات الهی گام بر داریم.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا