اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 28756 مورخ:[1395-12-19 18:23:01]
 آرامش در بازارهای مازندران حاکم است
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران:

آرامش در بازارهای مازندران حاکم است

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت: آرامش در بازار استان حکمفرماست و با کمبود هیچ قلم کالای پرتقاضای شب عید مواجه نیستیم.

به گزارش مازند اصناف محمد محمدپور عمران در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه کالا به اندازه کافی در بازارهای استان وجود دارد اظهار داشت: قدرت خرید مردم در سال های گذشته شکل گرفته است اما در دو سال گذشته کاهش نرخ تورم سبب شده تا قدرت خرید مردم کاهش نیابد.

محمدپور با عنوان اینکه نمایشگاه های بهاره سبب می شود جلوی رشد و شتاب قیمت ها را بگیریم گفت: در تمامی شهرستان ها نمایشگاه ها در حال برگزاری است.

وی یادآور شد: همچنین هزار و ۶۰۰ فروشگاه استان نسبت به اجرای طرح فروش فوق العاده اقدام کرده اند و پیش بینی می شود که حدود ۲۰ هزار بازرسی از صنوف صورت گیرد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت ادامه داد: ۱۰۰ هزار تن پرتقال در انبارهای استان وجود دارد که فراتر از نیاز استان به شمار می رود، همچنین گوشت مرغ و قرمز نیز به اندازی کافی در استان وجود دارد و کمبودی در این بخش نداریم.

وی با بیان اینکه رکود در بازار حاکم است گفت: قیمت بسیاری از اجناس و اقلام نظیر آجیل نسبت به سال قبل پایین است.

محمدپور با اشاره به حضور میلیون ها گردشگر در استان از اصناف خواست تا انصاف را در فروش محصولات مدنظر قرار دهند و نباید مایه نگرانی مسافران شوند.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا