اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 28538 مورخ:[1395-12-10 02:27:01]
 توپ خروج از رکود واحدهای تولیدی مازندران در زمین بانک‌ها

توپ خروج از رکود واحدهای تولیدی مازندران در زمین بانک‌ها

 مسؤولان استانی اینبار توب رکود واحدهای تولیدی مازندران را در زمین بانک‌ها انداخته و اعلام کردند که در صورتی که بانک‌ها نسبت به پرداخت تهسیلات اقدام کنند زمینه خروج از رکود اقتصادی در واحدهای تولیدی فراهم می‌شود.

به گزارش مازند اصناف به نقل از بلاغ، خبر پرداخت تسهیلات رونق اقتصادی است، چند ماهی است که توسط متولیان مختلف استانی دست به دست می‌شود.

یک بار استاندار این موضوع را در جلسات مطرح می‌کند، برخی مواقع مدیران تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران، برخی مواقع اتاق بازرگانی مازندران و در بیشتر مواقع هم رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان، گاهی هم بانک‌ها در ارائه گزارش عملکرد به بحث پرداخت رونق اقتصادی را پیش می‎کشند.

به نظر می‎رسد که قرار است بحث پرداخت تسهیلات 238 میلیارد تومانی دست‌آویزی شود که مدیران استانی هر چند وقت یک بار در سطح رسانه‌ها حضور داشته باشند و بخواهند از این بابت در رسانه گزارش عملکردی ارائه دهند.

در روزهای اخیر محمدپور عمران رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت دوباره با بحث پرداخت 238 میلیارد تومان رونق تولید و انتشار آن از طریق روابط عمومی تلاش دارد که بخشی از صفحات رسانه‌ها را در اختیار بگیرد.

محمدپور با اعلام اینکه هزار و 112 واحد تولیدی استان متقاضی دریافت تسهیلات بودند، اظهار کرد: 876 پرداخت تسهیلات به 876 واحد تولیدی در کارگروه استانی مصوب شد و به بانک‌های عامل معرفی شدند.

رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت مازندران یادآور شد: تاکنون 238 میلیارد تومان به 299 واحد تولیدی تسهیلات داده شده است.

وی با اعلام اینکه بانک‌ها نسبت به پرداخت تسهیلات این واحدهای تولیدی اقدام کنند، گفت: پرداخت تسهیلات به این واحدهای تولیدی تاثیر به‌سزایی در خروج از رکود و رفع مشکلات واحدهای تولیدی استان دارد.

با توجه به توقف روند پرداخت تسهیلات در بانک‌ها در پایان سال و نیز ادامه این روند در دو ماه بعد از سال، به نظر می‌رسد روند رکود مطرح شده از سوی رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت همچنان تداوم می‌یابد.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا