اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 28536 مورخ:[1395-12-10 00:35:01]
آغاز طرح نظارتی نوروز 96 /نظارت بر کالاهای ضروری شب عید الویت طرح نظارتی تعزیرات
اختصاصی/مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران مطرح کرد

آغاز طرح نظارتی نوروز 96 /نظارت بر کالاهای ضروری شب عید الویت طرح نظارتی تعزیرات

مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران با بیان اینکه طرح نظارتی تعزیرات حکومتی بر بازار شب عید، از ابتدای اسفند سال‌جاری  آغاز شد؛ گفت: در این طرح نظارت بر اقلام ضروری و موردنیاز مردم در این ایام، در الویت قرار دارند.

مهدی عباسی در گفت‌وگو با خبرنگار مازند اصناف گفت: طرح نظارتی تعزیرات حکومتی بر بازار شب عید، از ابتدای اسفند سال‌جاری در مازندران آغاز شد.

وی افزود: این طرح نظارتی حتی در روزهای تعطیل با تعیین نفرات کشیک در شعب تعزیرات استان برقرار است.

مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران تصریح کرد: در این طرح اقلام ضروری و موردنیاز مردم در این ایام نظیر پوشاک، کیف‌وکفش، خشکبار، آجیل، میادین میوه و تره‌بار و همچنین فروشگاه‌های زنجیره‌ای، اماکن زیارتی، سیاحتی، اقامتی و تفریحی، مراکز درمانی و بهداشتی، دفاتر حمل‌ونقل، آرایشگاه‌های مردانه و زنانه، خشکشویی‌ها، قالیشویی‌ها، و واحدهای فروش لوازم‌خانگی، مبلمان‌ولوستر در الویت قرار دارند.

عباسی در بخش دیگری از سخنانش به عملکرد این سازمان طی سال‌جاری اشاره و خاطرنشان کرد: طی 11 ماه نخست سال‌جاری، تعداد 17 هزار و 366 پرونده به این سازمان وارد و تعداد 17 هزار و 459 پرونده در این سازمان پس از بررسی، مختومه شد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران در پایان درخصوص جرایم نقدی این پرونده‌ها اذعان کرد: متخلفان این پرونده‌ها در مجموع محکوم به پرداخت جزای نقدی به‌مبلغ 67 میلیارد و 736 میلیون و 878 هزار و 143 ریال شدند.

 

پایان پیام/

» برچسب ها : , عباسی , تعزیرات , مازندران , طرح , نظارتی , نوروز , 96 , عباسی , تعزیرات , مازندران , طرح , نظارتی , نوروز , 96مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا