اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 28419 مورخ:[1395-11-29 23:22:01]
برگزاری جلسه بررسی مشکلات مالیاتی بازاریان بابل
اختصاصی/با حضور مدیران امور مالیاتی کشور انجام شد؛

برگزاری جلسه بررسی مشکلات مالیاتی بازاریان بابل

در جلسه‌ای که با حضور مدیران امور مالیاتی و ارزش افزوده کشوری و استانی با هیات رئیسه اتاق اصناف بابل برگزار شد؛ در خصوص مشکلات مالیاتی اصناف و بازاریان این شهرستان، بحث و تبادل‌نظر انجام شد.

به گزارش خبرنگار مازند اصناف در جلسه‌ای که با حضور مدیران کل امور مالیاتی و ارزش افزوده کشور، مدیرکل امور مالیاتی مازندران، رییس امور مالیاتی بابل، اعضای هیات رئیسه اتاق اصناف و نمایندگان اتاق در کمیسیون های مالیاتی بابل همراه بود؛ در خصوص مشکلات اصناف و بازاریان این شهرستان در بحث امور مالیاتی و ارزش افزوده، بحث و تبادل‌نظر انجام شد.

بر اساس این گزارش، حسین لعلی با اشاره به مشکلات عدیده بازاریان در امور مالیاتی گفت: به‌علت رکود حال حاضر بازار، کسبه توان پرداخت مالیات تعیین شده از سوی امور مالیاتی را ندارند و از همین‌رو تقاضاهای فراوانی از سوی بازار به اعضای هیات رییسه اتاق اصناف، جهت پیگیری و تعدیل این موضوع ارجاع می‌شود.

 

 

وی افزود: اتاق اصناف نیز بدنبال پیگیری این مطالبه متصدیان واحدهای صنفی، به رایزنی با مسئولان دستگاه‌های ذیربط می‌پردازد که در همین راستا اخیراً طی گفت‌و‌گو با معاون وزیر و رئیس امور مالیاتی کشور، موفق به اخذ قول مساعدت جهت مرتفع شدن مشکلات مالیاتی بازار شدیم که خوشبختانه با اعزام این کارگروه به بابل، شاهد تحقق این مساعدت هستیم.

این گزارش حاکی است در این نشست که 5 ساعت به‌طول انجامید؛ حاضران پس از بررسی نحوه تعیین و اخذ مالیات و مالیات برارزش افزوده، راهکارهای اساسی و مهمی برای رفع دغدغه مالیاتی بازاریان شهرستان بابل مورد ارزیابی و بررسی قرار دادند که در پایان جلسه مقرر شد تا با تعامل و همکاری بیشتر دستگاه‌های مالیاتی با اتاق اصناف، راهکاری مناسب و اجرایی برای رفع دغدغه مالیاتی بازاریان تبیین و اطلاع‌رسانی شود.

 

پایان پیام/

» برچسب ها : , بررسی , مشکلات , مالیاتی , بازاریان , بابل , مسئولان , امور , مالیاتی , کشور , بررسی , مشکلات , مالیاتی , بازاریان , بابل , مسئولان , امور , مالیاتی , کشورمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا