اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 2834 مورخ:[1392-01-22 16:01:01]
شمشیربازان ایرانی از رویارویی با نمایندگان رژیم صهیونیستی خودداری کردند
در حمایت از مردم مظلوم فلسطین

شمشیربازان ایرانی از رویارویی با نمایندگان رژیم صهیونیستی خودداری کردند

دو شمشیرباز ایرانی در حمایت از مردم مظلوم فلسطین از رویارویی با نمایندگان رژیم اشغالگر قدس در رقابت‌های جوانان جهان خوداری کردند.

 به گزارش نجبا از خبرگزاری فارس و به نقل از روابط عمومی فدراسیون شمشیربازی ایران، در شرایطی که مسابقات جهانی در رده جوانان در کرواسی  در حال برگزاری است، در رده اسلحه اپه و رده مردان، بهداد مرادی برابر شمشیربازانی از الجزایر، اروگوئه، پرتغال، مکزیک، اسلواکی و دانمارک پیروز شد ، با شکست تمامی حریفان به عنوان نفر نخست از جدول خود صعود کرد و در مرحله بعد نیز به دلیل کسب این نتایج با قرعه استراحت مواجه شد.

در مرحله حذفی وی  با نماینده رژیم اشغالگر قدس روبه رو شد که در اقدامی جوانمردانه در حمایت از مردم مظلوم فلسطین و پیروی از آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از ادامه مسابقه خودداری کرد.

همچنین امر رضا کنعانی دیگر نماینده کشورمان در جدول مقدماتی با نماینده رژیم اشغالگر قدس مواجه شد. وی نیز  در اقدامی مشابه از ادامه مسابقه انصراف داد.

بهنام بیک دیگر شمشیرباز کشورمان نماینده میزبان (کرواسی)، بحرین و مراکش را شکست داد و به دلیل کسب این نتایج با قرعه استراحت رو به رو شد. او در مرحله حذفی با قبول شکست مقابل شمشیرباز قدر و نامدار ایتالیا از صعود به مراحل بالاتر بازماند.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا