اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 28309 مورخ:[1395-11-22 00:33:01]
شهرک صنعتی دریایی در ساری ایجاد شود
رئیس شورای بخش رودپی شمالی ساری:

شهرک صنعتی دریایی در ساری ایجاد شود

 رئیس شورای بخش رودپی شمالی ساری خواستار ایجاد شهرک صنعتی دریایی در شهرستان شد.

به گزارش مازند اصناف علی عمادی صبح پنجشنبه در جمع مسئولان شهرستان ساری با اشاره به اینکه پیشنهاد می‌کنیم شهرک صنعتی دریایی در منطقه ایجاد شود، افزود: این شهرک صنعتی دریایی می‌تواند در اشتغال‌زایی و هم استفاده بهتر از تولیدات دریا، مؤثر باشد

عمادی با اشاره به اینکه سه عامل اساسی در تقویت، استمرار و تثبیت انقلاب اسلامی بسیار تأثیرگذار بود، افزود: ماهیت دینی و اسلامی، مردم محوری و ولایتمداری سه ویژگی انقلاب است و باید این ویژگی‌های انقلاب استمرار یابد.

وی بابیان اینکه امروز در حالی در آستانه سی و هشتمین پیروزی انقلاب اسلامی قرار داریم که از ابتدای پیروزی انقلاب، شاهد توطئه‌های استکبار بودیم، گفت: باوجود هجمه‌ها و مشکلات فراوان، انقلاب اسلامی استوار است.

این مسئول با اشاره به اینکه شوراها در شایسته‌سالاری مردم‌سالاری، نقش عمیق دارند، تصریح کرد: شوراها منشأ خدمات فراوانی در توسعه شهرها و روستاها بودند.

عمادی بابیان اینکه مدیران از شوراها به‌عنوان بازوی قوی و مشاور، بهره ببرند، ادامه داد: امروز برخی مصوبات درباره کاهش قدرت و اعضای شوراها در مجلس شورای اسلامی، نگران‌کننده است.

وی با اشاره به کاهش جمعیت روستاها، خاطرنشان کرد: دولت عزم جدی در ماندگاری مردم در روستاها دارد.عمادی بابیان اینکه دفتر امور روستایی در دولت تدبیر و امید به معاونت روستایی ارتقا یافته است، اظهار کرد: روستا نیازهای جدیدی دارد که باید موردتوجه مسئولان قرار گیرد و به افزایش جمعیت در روستاها کمک کنند.

مهر

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا