اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 28305 مورخ:[1395-11-21 03:51:01]
مشکلات کشور نشأت گرفته از ضعف مدیریتی است/ سنگ‌اندازی‌ها مانع معرفی منطقه آزاد در مازندران
نماینده مردم نکا، بهشهر و گلوگاه در مجلس:

مشکلات کشور نشأت گرفته از ضعف مدیریتی است/ سنگ‌اندازی‌ها مانع معرفی منطقه آزاد در مازندران

نماینده مردم نکا، بهشهر و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اگر سنگ‌اندازی‌ها نبود بندر امیرآباد به‌عنوان منطقه آزاد مازندران معرفی می‌شد، گفت: هرجا مشکلی در کشور مشاهده شد آن مشکل نشأت گرفته از ضعف مدیریتی است.

به گزارش مازند اصناف علی‌محمد شاعری بعد از ظهر امروز در جلسه مشترک با حجت‌الاسلام ستار علیزاده مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران اظهار کرد: روحیه جهادی و انقلابی لازمه مدیریت کشور است که با روحیه می‌توانیم کشور را بسازیم.

وی افزود: هر جایی که خدمت به مردم را خدشه وارد می‌کند باید به‌صورت جدی ورود پیدا و مسأله را مدیریت کرد.

نماینده مردم نکا، بهشهر و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اوقاف ظرفیت‌های عظیمی در حوزه‌های فرهنگی، قرآنی، دینی و امام‌زادگان دارد که می‌تواند از آنها در راه خدمت به مردم و انقلاب اسلامی به‌کارگیری کند، ادامه داد: اوقاف در حوزه فرهنگ می‌تواند زمینه توسعه اقتصادی را در کشور فراهم کند.

شاعری با بیان اینکه واژه وقف مانند واژه بسیج و جهاد، مقدس است، تصریح کرد: نباید بگذاریم یک عده فرصت‌طلب به سازمان‌ها و نهادهای ارزشی و مذهبی نظام خدشه‌ای وارد کنند.

وی وقف را بهترین توشه برای آخرت دانست و عنوان کرد: همه باید تلاش کنند تا سطح رفاه زندگی مردم افزایش پیدا کند و کسانی که از تمکن مالی بالایی برخوردار هستند باید از دریافت یارانه انصراف دهند تا این مقدار به خانواده‌های کم‌درآمد و نیازمند برسد.

رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه نمی‌توانیم بگوییم انقلابی هستیم اما جزیره‌ای عمل کنیم، خاطرنشان کرد: مسؤولان باید حواسشان باشد که مردم انقلاب اسلامی را ایجاد کردند.

شاعری با بیان اینکه بزرگترین پروژه‌های آبرسانی و گازرسانی در روستاها و مناطق کوهستانی شرق مازندران در حال اجراست، تصریح کرد: اگر سنگ‌اندازی‌ها نبود بندر امیرآباد به‌عنوان منطقه آزاد مازندران معرفی می‌شد.

*تحریم‌ها در ایران اثرگذار نبود اما سوءمدیریت اثر گذاشت

وی با بیان اینکه اوقاف بهترین ظرفیت و پیشرفت برای خدمت‌رسانی به مردم را دارد، افزود: هرجا مشکلی در کشور مشاهده شد آن مشکل نشأت گرفته از ضعف مدیریتی است.

نماینده مردم نکا، بهشهر و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تحریم‌ها در ایران اثرگذار نبود اما سوءمدیریت در کشور اثر گذاشت، بیان کرد: مسؤولان به‌دنبال تسهیل امور زندگی مردم باشند.

این مسؤول با تأکید بر اینکه اوقاف باید تحول‌گرا باشد، افزود: اوقاف حق و حقوق موقوفات را از دستگاه‌های اجرایی دریافت کند.

 

فارس

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا