اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 28274 مورخ:[1395-11-19 02:25:01]
برخورد با مجریان نمایشگاه های غیرمجاز در مازندران/عدم برخورد قانونی دستگاه های نظارتی با متخلفان
اختصاصی/رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران خبر داد

برخورد با مجریان نمایشگاه های غیرمجاز در مازندران/عدم برخورد قانونی دستگاه های نظارتی با متخلفان

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت: با توجه به اینکه مسئول اعطای مجوز برای برگزاری نمایشگاه سازمان صنعت، معدن و تجارت می باشد، از برگزاری هرگونه نمایشگاه غیرمجاز جلوگیری و با مجریان برگزاری نمایشگاه‌های غیرمجاز برخورد جدی صورت می‌گیرد.

محمدمحمدپور عمران در گفت‌وگو با خبرنگار مازند اصناف گفت: با توجه به اینکه مسئول اعطای مجوز برای برگزاری نمایشگاه در مازندران، سازمان صنعت، معدن و تجارت است؛ لذا در راستای سیاست‌ها ودستورالعمل‌های ابلاغی وزارت صنعت، معدن وتجارت، از برگزاری هرگونه نمایشگاه غیرمجاز جلوگیری و با مجریان برگزاری نمایشگاه‌های غیرمجاز برخورد جدی صورت می‌گیرد.

 وی افزود: شرکت نمایشگاه‌های بین المللی مازندران (قائم شهر) در سال جاری اقدام به برگزاری نمایشگاه تخصصی غیرمجاز کرد که این سازمان در راستای وظایف نظارتی خود، مراتب پلمپ نمایشگاه را در راستای اخلال در نظم اجتماعی و اقتصادی که تحصن اتحادیه‌های مبلمان را به همراه داشت، به مراجع قانونی (نیروی انتظامی و فرمانداری) اعلام که اقدام خاصی صورت نگرفته و همچنان شاهد برگزاری نمایشگاه غیر قانونی می باشیم؛ لذا هر گونه انعقاد قرارداد و پروتکل در محل نمایشگاه، توسط شرکت کنندگان و همچنین هر گونه تبعات سوء احتمالی در محل نمایشگاه از عهده سازمان خارج می باشد.

 رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران در پایان تاکید کرد: از مسئولان انتظامی و سیاسی استان انتظار داریم که به‌منظور رفع هر گونه بی نظمی، از فعالیت نمایشگاه مذکور و سایر برگزار کنندگان غیر مجاز جلوگیری کنند.

 

پایان پیام/

» برچسب ها : , محمدپور , رئیس , سازمان , صنعت , مازندران , برخورد , نمایشگاه , غیرمجاز , مجریان , متخلفان , محمدپور , رئیس , سازمان , صنعت , مازندران , برخورد , نمایشگاه , غیرمجاز , مجریان , متخلفانمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا