اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 27930 مورخ:[1395-10-30 00:54:01]
 تسهیلات بسته رونق تولید به ۹۱۶ طرح تولیدی مازندران پرداخت شد
معاون استانداری مازندران:

تسهیلات بسته رونق تولید به ۹۱۶ طرح تولیدی مازندران پرداخت شد

معاون هماهنگی امور اقتصادی مازندران گفت: سه هزار و ۹۰۰ میلیارد ریال به ۹۱۶ طرح تولیدی و صنعتی استان مازندران برای رونق تولید پرداخت شده است.

به گزارش مازند اصناف حسن خیریان پور  در حاشیه جلسه مدیران مرتبط حوزه اقتصادی استان اظهار داشت: با هماهنگی های بعمل آمده مازندران با پرداخت ۹۱۶ طرح و مبلغ حدود سه هزار و ۹۰۰ میلیارد حائز رتبه برتر در بین استان های کشور در زمینه بسته رونق تولید شده است.

وی اظهار داشت:هیچگونه محدودیتی در قالب کمبود منابع و مصارف که بعضاً از سوی بانک ها اعلام می شود در قالب بسته رونق تولید و چارچوب الگوی اقتصاد مقاومتی که مورد تأکید معاون اول محترم ریاست جمهوری و بخشنامه های ابلاغی بانک مرکزی شده پذیرفته نیست.

وی ادامه داد: مقرر شد کلیه طرح هایی که مورد تأیید کارشناسان بانک قرار گرفته و تاکنون منجر به عقد قرارداد نشد و در سامانه ثبت نشده است ظرف مدت یک هفته در راستای مصوبه جلسه روز جاری پرداخت شود.

به گفته خیریان پور، نظارت مستمر بر اجرای اهداف طرح از سوی کارشناسان بانک و دستگاه اجرایی بمنظور تحقق اهداف طرح و انجام راهنمایی های لازم و برخورد با موارد احتمالی تخلف مورد تأکید قرار گرفت و بر رصد اشتغال تأکید شده است.

در این نشست که مدیران مرتبط استانداری ، اتاق بازرگانی،صنایع معادن و کشاورزی و خانه صنعت و معدن حضور داشتند ، پرونده تعداد حدود ۵۵ واحد تولیدی و صنعتی که در سامانه بهین یاب در قالب بسته رونق تولید ثبت نام کردند بررسی شد.

 

مرجع: مهر

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا