اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 27910 مورخ:[1395-10-28 22:40:01]
تقدیر مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات مازندران از مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه دو کشور
اختصاصی/مازنداصناف گزارش می دهد

تقدیر مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات مازندران از مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه دو کشور

مسئول ستاد عتبات عالیات استان مازندران بابت تامین آرد و برنج برای 30 هزار زائر پیاده اربعین حسینی از سوی شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه دو کشور، از مدیرعامل این شرکت تقدیر به عمل آورد.

به گزارش خبرنگار مازند اصناف  محمدحسن اصغری بابت تامین آرد و برنج برای 30 هزار زائر پیاده اربعین حسینی از سوی شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه دو کشور، از مدیرعامل این شرکت تقدیر به عمل آورد.


بر اساس این گزارش، مسئول ستاد عتبات عالیات استان مازندران با حضور در شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه دو کشور، در نشست با  جعفری مدیرعامل این شرکت، به برگزاری اربعین در سال جاری اشاره و اظهار کرد: راهپیمایی اربعین حسینی، بزرگترین قرار عاشقانه جهانیان است که در مسیر دلدادگی به ساحت اهل بیت (ع)، شور و شعور حسینی را به منصه ظهور می گذارد.

وی افزود: مراسم اربعین، نمایشگاه وحدت، همبستگی و عظمت دوستداران سید الشهدا است.

اصغری خاطرنشان کرد: اقدامات مدبرانه مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه دو کشور، در موقعیتی حساس به کمک ستاد برگزاری مراسم پر شور اربعین حسینی آمد.

 


در این دیدار سیدمحمد جعفری نیز اقدامات صورت گرفته را وظیفه باقیات و صالحات خود و کارکنان شرکت متبوعش برشمرد و عنوان کرد: همان طور که مقام معظم رهبری فرمودند: «اربعین حسینی ضامن بقای جمهوری اسلامی است» و شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه دو، همانند گذشته  با کمال میل و افتخار، همکاری خود را با ستاد بازسازی عتبات عالیات استان ادامه خواهد داد.


گفتنی است در پایان این نشست،  اصغری مسئول ستاد عتبات عالیات استان مازندران با اهدای لوح تقدیر به مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه دو کشور، از خدمات این شرکت به زائران پیاده اربعین، تقدیر و تشکر کرد.


پایان پیام/

» برچسب ها : , تقدیر , جعفری , غله , اصغری , عتبات , مازندران , تقدیر , جعفری , غله , اصغری , عتبات , مازندرانمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا