اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 27789 مورخ:[1395-10-22 01:26:01]
توقیف محموله 3.5 میلیارد ریالی قاچاق در گلوگاه
سرپرست پلیس آگاهی مازندران اعلام کرد

توقیف محموله 3.5 میلیارد ریالی قاچاق در گلوگاه

سرپرست پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی مازندران از توقیف یک دستگاه وانت پیکان در شهرستان گلوگاه حامل یک‌میلیون و 450 قطعه پیچ مته‌دار با مارک مکس به ارزش 3 میلیارد و 500 میلیون ریال خبر داد.

به گزارش مازند اصناف عبدالله رضوانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس گفت: در اجرای تحقق شعار اقتصاد مقاومتی و اقدام و عمل طرح تشدید مبارزه با قاچاق کالا و ارز در مازندران به مرحله اجرا درآمد.

وی اظهار کرد: در اجرای طرح تشدید مبارزه با قاچاق کالا و ارز و شناسایی و توقیف خودروهای حامل کالاهای قاچاق، عوامل اداره مبارزه با قاچاق کالا وارز پلیس آگاهی شهرستان گلوگاه، در اجرای طرح ایست و بازرسی در محور مواصلاتی به یک دستگاه خودروی وانت پیکان به رانندگی فردی به‌نام «م ـ خ» مظنون شدند و این خودرو را متوقف کردند.

سرپرست پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی مازندران بیان کرد: با اجرای این طرح مأموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی گلوگاه با انجام تحقیقات پلیسی موفق به شناسایی یک دستگاه خودروی وانت حامل کالای قاچاق در یکی از محورهای مواصلاتی این شهرستان شدند.

این مسؤول خاطرنشان کرد: مأموران در بازرسی از این خودرو موفق شدند، بیش از یک‌میلیون و 450 قطعه پیچ مته‌دار قاچاق با مارک مکس را به ارزش بیش از 3 میلیارد و 500 میلیون ریال کشف کنند.

رضوانی با اشاره به دستگیری متهم به قاچاق کالا از توقیف خودروی متهم و معرفی وی به مرجع قضایی خبر داد.

وی در پایان گفت: پلیس آگاهی در راستای مقابله با قاچاق کالا و ارز از هیچ تلاش و کوششی دریغ نمی‌کند و به صورت جدی با این پدیده برابر قانون برخورد می‌کند.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا