اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 27756 مورخ:[1395-10-20 03:09:01]
رشد 92 درصدی صادرات انواع پوره از گمرکات مازندران
اختصاصی/رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران خبر داد

رشد 92 درصدی صادرات انواع پوره از گمرکات مازندران

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران از رشد 92 درصدی صادرات انواع پوره از گمرکات مازندران طی 9 ماهه سال جاری خبر داد.


محمد محمدپور عمران صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار مازند اصناف گفت:صادرات انواع پوره از گمرکات مازندران، طی 9 ماهه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل، 92 درصد رشد داشته است.

وی با بیان اینکه صادرات انواع پوره در 9 ماهه سال جاری، به رقم 2 هزار و 983 تن رسید؛ افزود:  ارزش ریالی این میزان، بیش از  3 میلیون و 574 هزار دلار است که از لحاظ وزنی و ارزشی به ترتیب 140 و 92 درصد رشد را نشان می دهد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران خاطرنشان کرد: صادرکنندگان استان انواع پوره تولید شده در مازندران را به مقصد کشورهای cis نظیرارمنستان، قزاقستان، ترکمنستان، آذربایجان و کشورهای حوزه خلیج فارس صادرکردند.

محمدپور در ادامه با اشاره به رشد 16 درصدی صادرات نوشابه مازندران، نسبت به مدت مشابه سال قبل عنوان کرد: در 9 ماهه سال جاری، 2 هزار و 229 تن نوشابه به ارزش بیش از یک میلیون و 761 هزار دلار از گمرکات استان به خارج از کشور صادر شد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران در پایان اذعان کرد: این صادرات به مقصد کشورهای cis نظیر ارمنستان، قزاقستان، ترکمنستان، آذربایجان و عراق  بوده است.

 

پایان پیام/


» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا