اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 27754 مورخ:[1395-10-20 02:59:01]
کشف ۱۱ میلیارد ریال کالای قاچاق در مازندران
فرمانده انتظامی مازندران اعلام کرد:

کشف ۱۱ میلیارد ریال کالای قاچاق در مازندران

 فرمانده انتظامی مازندران از کشف ۱۱میلیارد و ۱۴۱ میلیون ریالی کالای قاچاق طی ۲۰ روز گذشته از دی ماه سال جاری در سطح استان خبر داد.

به گزارش مازند اصناف سردار سید محمود میرفیضی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در راستای مقابله بی امان با قاچاق کالا و ارز در استان و در جهت تحقق شعار "اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل" و حمایت از تولیدات داخلی، این فرماندهی با استفاده از همه ظرفیت ها و امکانات، طرح های مقابله با قاچاق کالا و ارز را در دستور کار قرار داده است.

وی تصریح کرد: طرح سراسری مبارزه با قاچاق کالا وارز با اولویت کالاهای گمرکی، دخانی، ترانزیتی و فرآورده های شیلاتی، کالاهای تعزیراتی با هدف ناامن ساختن بستر ارتکاب جرم در دی ماه سال جاری در سطح استان به مرحله اجر درآمد.

فرمانده انتظامی مازندران ، خاطر نشان کرد: ماموران پلیس مبارزه با قاچاق کالا و ارز این فرماندهی با حساسیت، پیگیری و رصد قاچاقچیان و در راستای ماموریت های محوله، با اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات گسترده پلیسی، انبارها و محل دپو کالای قاچاق را شناسایی کردند.

سردار میرفیضی، گفت: کشف بیش از ۵۱ هزار نخ سیگار قاچاق، ۳۱۳ قلم انواع لوازم خانگی ، ۴۷۵ ثوب البسه قاچاق ، ۳۰ قطعه لوازم خودرو ، ۵۵۷ ئدستگاه لوازم برقی ، یک هزار و ۱۶۵ عدد داروهای غیرمجاز و دو دستگاه خودرو و به همراه یک دستگاه موتور سیکلت با حجم سنگین از جمله کشفیات کالای قاچاق بوده است.

فرمانده انتظامی استان مازندران ارزش ریالی کشفیات کالای قاچاق طی بیست روز گذشته در دی ماه سال جاری را بیش از ۱۱میلیارد و ۱۴۱ میلیون ریال اعلام کرد و افزود: در این ارتباط متهمان به قاچاق کالا شناسایی و دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی مازندران، با تاکید بر استمرار طرح مقابله با قاچاق کالا و ارز ، از فعالیت گسترده قرارگاه مبارزه با قاچاق کالا و ارز در استان با همکاری همه عوامل انتظامی و امنیتی استان خبر داد  و افزود: نقش مردم و دستگاه های دولتی و غیردولتی در همکاری با پلیس برای مقابله با قاچاق کالا، نقش سازنده ای است.

وی عدم خرید کالای بی کیفیت خارجی قاچاق در بازار و حمایت از تولیدات داخلی را در پیشگیری از قاچاق کالامهم دانست و تاکید کرد: تحقق شعار " اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل" نیاز به عزم همگانی دارد.   

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا