اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 27715 مورخ:[1395-10-18 01:21:01]
آمادگی نانوایی‌های شهرستان جویبار در شرایط سخت
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت جویبار عنوان کرد

آمادگی نانوایی‌های شهرستان جویبار در شرایط سخت

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت جویبار از دوگانه‌سوز شدن 40 درصد از نانوایی‌های این شهرستان خبر داد.

به گزارش مازند اصناف به نقل از جویباران، محمود فیروزجائی طی گفت‌وگویی اظهار کرد: با توجه به سرمایی که در سال 86 تجربه کردیم و با توجه به قطع گاز از طرف ترکمنستان پیش‌بینی صورت گرفته در مورد سرمای شدید در زمستان امسال نیازمند هوشیاری دستگاه‌ها و آمادگی لازم برای برخی از اصناف، ازجمله صنف نانوایان است که تدابیر لازم جهت دوگانه‌سوز کردن آن‌ها انجام گرفت.

وی ادامه داد: از مجموع 122 نانوایی موجود در این شهرستان تاکنون 48 واحد به‌صورت عملیاتی دوگانه‌سوز شده است.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت جویبار اظهار داشت: با توجه به این‌که نان یکی از مهم‌ترین ماده غذایی در سبد غذایی مردم است، در جلسات تشکیل‌شده در فرمانداری نانوایی‌ها را مکلف کرده‌ایم تا به سوخت دوم و به مشعل دوگانه‌سوزی یا سیلندرهای گاز مایع 50 کیلویی مجهز شوند.

فیروزجائی در خصوص سهمیه سوخت جایگزین در زمستان به‌کل شهر و روستاهای شهرستان اشاره کرد و گفت: بنا است که با همکاری اداره نفت این شهرستان در موقع بحران و افت فشار گاز، سهمیه حداقل پنج روز از گازوئیل نانوایی‌ها تأمین و به آن‌ها تحویل داده شود.

وی در پایان تصریح کرد: با دوگانه‌سوز کردن نانوایی‌ها هنگام وقوع بحران و قطعی گاز در اثر تغییرات جوی می‌توان از سوخت جایگزین استفاده و نان موردنیاز مردم را تأمین کرد.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا