اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 27698 مورخ:[1395-10-15 01:44:01]
حمل ریلی 29000 تن گندم از استان مازندران به یزد و هرمزگان
اختصاصی/برای نخستین بار انجام شد؛

حمل ریلی 29000 تن گندم از استان مازندران به یزد و هرمزگان

مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه دو کشور گفت: برای نخستین بار 29 هزارتن گندم از استان مازندران به استان های هرمزگان و یزد حمل ریلی شد.

سید محمد جعفری عصر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار مازند اصناف گفت: برای نخستین بار 29 هزارتن گندم از استان مازندران به استان های هرمزگان و یزد حمل ریلی شد.


وی افزود: در راستای سیاست های اقتصاد مقاومتی و تعامل انجام شده با راه آهن شمال کشور، برای نخستین بار 29 هزارتن گندم از استان مازندران به سایر نقاط کشور از طریق حمل ریلی ارسال شد.


مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه دو کشور خاطرنشان کرد: از این میزان، بیش از 26 هزارتن به هرمزگان و مابقی به یزد، از سیلوی شهید میرزاپور نکا حمل ریلی شد.

 

تصویر مرتبط


 جعفری با اشاره به اینکه یکی از مصادیق اصلی سیاست های اقتصاد مقاومتی حمل و نقل ریلی است؛ عنوان کرد: کاهش بار ترافیکی جاده ها و در نتیجه کاهش تصادفات جاده ای، هزینه پایین تر جابجایی کالا، آلایندگی کمتر و کاهش هزینه های سوخت از مهمترین مزایای حمل و نقل ریلی است.


مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه دو کشور در پایان با اشاره به اینکه در حمل ریلی، گندم با بالاترین کیفیت و سلامت در سیلوها و انبارها تخلیه می شود، اذعان کرد: یکی دیگر از مزایای این روش ارزان بودن آن است که حتی در مواردی از حمل دریایی نیز ارزان تر می شود.

 

پایان پیام/

» برچسب ها : , حمل , ریلی , گندم , مازندران , یزد , هرمزگان , حمل , ریلی , گندم , مازندران , یزد , هرمزگانمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا