اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 27651 مورخ:[1395-10-07 02:40:01]
 آغاز طرح ملی ساماندهی آرایشگاه های زنانه غیر مجاز در مازندران/فعالیت 4500 آرایشگاه در مازندران
اختصاصی/مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران خبر داد

آغاز طرح ملی ساماندهی آرایشگاه های زنانه غیر مجاز در مازندران/فعالیت 4500 آرایشگاه در مازندران

مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران از آغاز طرح برخورد با آرایشگاه های زنانه غیر مجاز در استان خبر داد.

مهدی عباسی در گفت‌وگو با خبرنگار مازند اصناف از آغاز طرح برخورد با آرایشگاه های زنانه غیر مجاز در مازندران خبر داد.

وی با بیان اینکه طرح ملی ساماندهی و نظارت بر آرایشگاه های زنانه و لوازم آرایشی و بهداشتی در مازندران آغاز شد؛ افزود:  این طرح با هدف برخورد با آرایشگاه های غیر مجاز و جمع آوری لوازم آرایشی و بهداشتی قاچاق درآرایشگاه های مجاز و نظارت بر نرخ نامه ها، فعالیت ها و ساماندهی این واحد ها صورت می گیرد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران تصریح کرد: کلیه آرایشگاه های مجاز استان مکلفند تمامی مقررات صنفی را رعایت کنند؛ در غیر این صورت و بروز هرگونه تخلف صنفی با آنها قاطعانه برخورد می شود.


عباسی خاطر نشان کرد: آنچه امروز در جامعه ما معضل است، آرایشگرانی هستند که به صورت غیر مجاز فعالیت می کنند و از لوازم آرایشی و بهداشتی غیر مجاز و قاچاق استفاده می کنند.

وی اضافه کرد: بر اساس آمار ماخوذه تعداد 4 هزار و 519 واحد آرایشگاه مجاز و 1 هزار و 33 واحد غیر مجاز در مازندران فعالیت دارند.

مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران متذکر شد: هماهنگی لازم با دستگاه های ذیربط از جمله سازمان صنعت، معدن و تجارت، اتاق اصناف، اتحادیه های صنفی، دانشگاه علوم پزشکی و نیروی انتظامی صورت پذیرفت و شعبه ویژه ای در تعزیرات حکومتی تخصیص داده شد که در صورت دریافت گزارش شعبه مربوطه  خارج از نوبت به گزارش رسیدگی و رای مقتضی را صادر می کنند.

عباسی اذعان کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون، 164 فقره پرونده تخلف آرایشگران به شعب تعزیرات حکومتی ارسال که از این تعداد 157 فقره رسیدگی و مختومه و متخلفان به مبلغ 356 میلیون و 734 هزار ریال جزای نقدی محکوم شدند.


پایان پیام/


» برچسب ها : , آغاز , طرح , ملی , ساماندهی , آرایشگاه های , زنانه , غیر مجاز , مازندران , آغاز , طرح , ملی , ساماندهی , آرایشگاه های , زنانه , غیر مجاز , مازندرانمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا