اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 2765 مورخ:[1392-01-18 18:41:01]
 باقری: مهدوی‌کیا از خودگذشتگی کرد/پرسپولیس باید بدنی، روحی و ذهنی آماده بازی با سپاهان باشد
تیم ملی ایران خوب بازی نمی‌کند

باقری: مهدوی‌کیا از خودگذشتگی کرد/پرسپولیس باید بدنی، روحی و ذهنی آماده بازی با سپاهان باشدکریم باقری گفت: دست مهدوی‌کیا درد نکند به نظرم از خود گذشتگی کرد، به نوبه خودم و از طرف تمام بچه‌ها از مهدوی‌کیا تشکر می‌کنم.

به گزارش نجبا و به نقل از خبرگزاری فارس، کریم باقری پس از تمرین امروز در جمع خبرنگاران ابتدا در خصوص بازی با داماش اظهار داشت: ‌به نظر من بازی بدی نبود اما با توجه به اینکه این دیدار جنبه حذفی داشت دو تیم با احتیاط مخصوصا در نیمه دوم به میدان رفتند و دوست داشتند بازی به پنالتی کشیده شود که خوشبختانه تیم ما ضربات بهتری زد و به فینال رسید.

وی در خصوص حضور مهدوی‌کیا نیز گفت: ابتدا مصیبت وارده را به مهدی تسلیت می‌گویم. دست مهدوی‌کیا درد نکند به نظرم از خود گذشتگی کرد. به نوبه خودم و از طرف تمام بچه‌ها از مهدوی‌کیا تشکر می‌کنم و باز هم به او تسلیت می‌گویم.

باقری در مورد بازی با سپاهان نیز تاکید کرد: بازی بسیار سختی را پرسپولیس در پیش دارد. همیشه بازی پرسپولیس و سپاهان سخت بوده و الان هم دو تیم می‌خواهد در جام حذفی قهرمان شود. هر تیمی که از نظر بدنی، روحی و ذهنی آماده شود برنده این بازی بزرگ است. امیدوارم پرسپولیس قهرمانی را به دست آورد.

وی در خصوص شرایط تیم ملی نیز تاکید کرد: به کارشناسی اهالی فن و کارشناسان فعلا تیم ملی خوب بازی نمی‌کند و خوب هم نتیجه نمی‌گیرد رفتن ما به جام جهانی خیلی سخت است 3 بازی مهم و حیاتی را در پیش داریم که امیدوارم در این 3 بازی با یک شرایط خوب بچه‌ها موفق باشند. خواسته همه ملت و فوتبال دوستان حضور تیم ملی ایران در جام جهانی است که امیدوارم تیم ملی به این مهم و خواسته ملت دست پیدا کند.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا