اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 27637 مورخ:[1395-10-06 02:15:01]
۸۹ نفر به اتهام قاچاق کالا در مازندران به دام پلیس افتادند
فرمانده انتظامی مازندران:

۸۹ نفر به اتهام قاچاق کالا در مازندران به دام پلیس افتادند

 فرمانده انتظامی مازندران گفت: بیش از ۲۰۰ فقره پرونده در ارتباط با قاچاق کالا تشکیل و تحویل مرجع قضائی شد و در این ارتباط ۸۹ متهم به دام افتادند.

به گزارش مازند اصناف سردار سید محمود میرفیضی ظهر یکشنبه درحاشیه اجرای طرح سراسری قاچاق کالا و ارز در سطح استان از کشف ۳۲ میلیارد ریالی کالای قاچاق در آذرماه سال جاری در سطح استان خبر داد و افزود: در راستای مقابله بی امان با قاچاق کالا و ارز در سطح استان مازندران، ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی این فرماندهی با همکاری دیگر عوامل انتظامی استان، طرح‌های مقابله با قاچاق کالا و ارز را در دستور کار خود قرار دادند.

وی تصریح کرد: طرح سراسری مبارزه با قاچاق کالا وارز با اولویت کالاهای گمرکی، دخانی، ترانزیتی و فرآورده‌های شیلاتی، کالاهای تعزیراتی با هدف ناامن ساختن بستر ارتکاب جرم همچون ماه‌های گذشته در سطح استان به مرحله اجر درآمد.

فرمانده انتظامی استان مازندران، خاطر نشان کرد: ماموران مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی با حساسیت، پیگیری و رصد قاچاقچیان و در راستای مأموریت‌های محوله، با اقدامات اطلاعاتی و فنی، انبارها و محل دپوی کالای قاچاق را شناسایی کردند.

سردار میرفیضی، با اشاره به انهدام دو باند تهیه و توزیع کالای قاچاق، گفت: کشف مقادیر زیادی کالای قاچاق شامل لوازم و تجهیزات الکتریکی و خانگی، لوازم آرایشی و بهداشتی ، البسه و پوشاک خارجی قاچاق، فرآورده‌های نفتی از جمله این کشفیات کالای قاچاق بوده است.

سردار میرفیضی با تاکید بر مقابله جدی پلیس با قاچاق کالا و ارز در راستای اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولید داخلی، افزود: اقتصاد مقاومتی به جامعه اسلامی کمک می‌کند تا ضمن تأمین یکی از مهم‌ترین مؤلفه‌های جامعه یعنی آسایش و اقتصاد، اجازه ندهیم تا دشمن از این نقطه ضعف جامعه استفاده کرده و با بکارگیری از تحریم و فشار، جامعه را فلج کند.

فرمانده انتظامی استان مازندران در ادامه به ارکان اقتصاد مقاومتی اشاره کرد و افزود: مقاوم بودن اقتصاد، استفاده از همه ظرفیت‌های دولتی و مردمی، حمایت از تولید ملی، مدیریت منابع ارزی و مدیریت مصرف از جمله ارکان اقتصاد مقاومتی است.

سردار میرفیضی در پایان با اشاره به فعالیت گسترده قرارگاه مبارزه با قاچاق کالا و ارز در استان با همکاری همه عوامل انتظامی و امنیتی استان بر همکاری آحاد جامعه و دستگاه‌ها و سازمان‌های دولتی و غیر دولتی با پلیس در این ارتباط تاکید کرد.

 

مرجع: مهر

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا