اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 27548 مورخ:[1395-09-28 01:31:01]
هزینه ایجاد شغل در بخش دولتی ۱.۶۵ میلیارد ریال است
رییس یک واحد صنفی:

هزینه ایجاد شغل در بخش دولتی ۱.۶۵ میلیارد ریال است

رییس اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران هزینه ایجاد شغل در بخش دولتی را نزدیک به یک میلیارد و ۶۵۰ میلیون ریال اعلام کرد و گفت: واحدهای صنفی با کمترین هزینه بیشترین شغل را ایجاد می کنند.

به گزارش مازند اصناف «سیدمهدی میرمهدی کمیجانی» در همایش «معرفی فرصت تولیدی شرکت های ایرانی» در تهران ادامه داد: با توجه به توانایی اصناف برای اشتغالزایی با سرمایه گذاری اندک، انتظار می رود بخش دولتی در این زمینه حمایت واقعی داشته باشد.

میرمهدی کمیجانی مهمترین مانع فعالیت واحدهای تولیدی و صنفی را بیمه تامین اجتماعی دانست و تسهیل روندهای اداری در تعزیرات حکومتی و بازرسی صنعت، معدن و تجارت و جایگزینی مالیات های مضاعف با مالیات از سود را خواستار شد.


به گفته وی نگاه دولت به بخش خصوصی بویژه واحدهای صنفی نیازمند بازنگری است.


مدیرعامل یک شرکت تولیدکننده کارتریج ایرانی نیز در این همایش بر لزوم بومی سازی تولید محصولات مصرفی در صنعت و بخش خدمات تاکید کرد.


«عبادالله معتمد» کارتریج بومی تولید شده را مقرون به صرفه و کیفیت آن را قابل رقابت با انواع وارداتی آن و قابل عرضه به کشورهای همسایه اعلام کرد.


به گزارش ایرنا، یکی از سیاست های اصلی دولت یازدهم که سیاست های اقتصاد مقاومتی نیز بر آن تاکید شده، حمایت همه جانبه از تولید بخش خصوصی است.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا