اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 27525 مورخ:[1395-09-24 23:24:01]
برگزاری همایش آشنایی با ظرفیت های شهرک صنفی برنج شمال کشور در آمل

برگزاری همایش آشنایی با ظرفیت های شهرک صنفی برنج شمال کشور در آمل

همایش آشنایی با ظرفیت های شهرک صنفی برنج شمال کشور در آمل برگزار می شود.

به گزارش مازند اصناف ابراهیم یعقوبی در گفت و گو با روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مازندران گفت: به منظور تبادل آرا و تجربیات فعالان صنعت برنج استان همایشی در هفته آتی با حضور واحد های صنفی و  صنعتی و تشکلهای مرتبط با تولید و عرضه برنج و صنایع وابسته با حضور مسئولین ذیربط و سخنرانی دکتر محمدپور عمران رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان مازندران در شهرستان آمل برگزار می گردد .

وی با بیان این خبر افزود: شرکت توسعه تجارت برنج شمال کشور با اخذ مجوز از این سازمان اقدام به احداث نخستین مرکز بین المللی تجارت و پایانه صادراتی برنج  کشور در شهرستان آمل با هدف تمرکز سیاست گذاری برنج، تحقیق و توسعه، برند سازی و بورس برنج نموده که این مهم با پیشرفت فیزیکی 80 درصد و با سرمایه گذاری بخش خصوصی و با مشارکت تجار بازرگانان و صنعت گران برنج شهرستان آمل و سایر شهرستانهای استان در حال احداث می باشد.

  معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت معدن و تجارت استان مازندران اضافه کرد:  شرکت مجری با هماهنگی این سازمان و بمنظور تبادل نظر و همفکری تمامی فعالان عرصه برنج استان اقدام به برگزاری همایش مذکور نموده است تا ضمن معرفی ظرفیت های ایجاد شده از مشارکت تمامی فعالان در این عرصه استفاده نماید .

شایان ذکر است این همایش ساعت 8:30  روز 28 آذرماه سالجاری درشهرستان آمل، کمربندی شرقی، 100 متر بعد از پل هوایی جاده قدیم آمل -بابل ، مرکز بین المللی تجارت و پایانه صادرات برنج ایران برگزار می شود.

» برچسب ها : , برگزاری , همایش , آشنایی , شهرک , صنفی , برنج , شمال , کشور , آمل , برگزاری , همایش , آشنایی , شهرک , صنفی , برنج , شمال , کشور , آملمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا