اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 27514 مورخ:[1395-09-23 15:24:01]
 جزئیات حریق کارخانه نخ‌ریسی آمل+تصاویر

جزئیات حریق کارخانه نخ‌ریسی آمل+تصاویر

 مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری آمل جزئیات حریق در کارخانه نخ‌ریسی این شهرستان را اعلام کرد و گفت: 12 مامور آتش‌نشانی به این ماموریت اعزام شدند.

به گزارش مازند اصناف حسین نذیری در گفت‌وگویی با اشاره به اینکه آتش‌سوزی بامداد امروز در یک کارخانه نخ‌ریسی باعث بروز خسارت و مصدومیت شد، اظهار کرد: این کارخانه نخ‌ریسی در جاده آمل به بابل مستقر بوده و حریق در آن ساعت یک و 53 دقیقه بامداد امروز روی داد.

مدیرعامل آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری آمل تصریح کرد: در این حادثه 11 نفر دچار مصدومیت شدند و سه خودروی سنگین اطفایی و دو خودروی سبک پشتیبانی آتش‌نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

این مسؤول با اشاره به تلاش 12 مأمور آتش‌نشانی در محل حادثه برای اطفای حریق، یادآور شد: بلافاصله بعد از اعلام حریق مأموران آتش‌نشانی وارد میدان شده و از سرایت آتش به اطراف جلوگیری کردند.

نذیری با اعلام اینکه سرایت آتش به انبار الیاف و سایر قسمت‌های کارخانه می‌توانست خطرساز شود، بیان کرد: دلیل مصدومیت 11 کارگر این کارخانه استنشاق دود ناشی از آتش گرفتن الیاف و بروز مشکلات تنفسی بوده است.

» برچسب ها : , جزئیات , حریق , کارخانه , نخ‌ریسی , آمل , تصاویر , جزئیات , حریق , کارخانه , نخ‌ریسی , آمل , تصاویرمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا