اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 27302 مورخ:[1395-09-06 10:59:01]
وضعیت مازندران عادی شده است

وضعیت مازندران عادی شده است

مدیرکل مدیریت بحران مازندران درباره وضعیت برق مناطق آسیب دیده اظهار داشت: در مناطق کوهستانی چمستان و واز، تیربرق برخی روستاها دچار شکستگی شد و با توجه به این راه این مناطق تازه بازگشایی شد، فردا نسبت به مرمت و رفع مشکل اقدام می‌شود.

به گزارش مازند اصناف  درباره آخرین وضعیت مناطق درگیر برف استان اظهار داشت: راه‌های اصلی نور باز شده و راههای کوهستانی لاویج، واز و گلندرد نیز باز شده است.

 وی با بیان اینکه وضعیت شهر آمل نیز وصل شده است گفت: کمتر از ۲۰ خانوار گازشان قطع است که این مشکل به شبکه برنمی گردد و مشترکان می‌توانند با تماس با سامانه ۱۹۴ برای وصل گاز اطلاع رسانی کنند.

 وی درباره وضعیت برق مناطق آسیب دیده اظهار داشت: در مناطق کوهستانی چمستان و واز، تیربرق برخی روستاها دچار شکستگی شد و با توجه به این راه این مناطق تازه بازگشایی شد، فردا نسبت به مرمت و رفع مشکل اقدام می‌شود.

 احمدی، درباره وضیت شهرستان آمل با بیان اینکه شرایط این شهرستان عادی شده است، گفت: برخی از منازل روستایی گاز ندارند که می‌توانند با تماس گرفتن با سامانه ۱۹۴ نسبت به رفع مشکل اقدام کنند.

 مدیرکل مدیریت بحران مازندران با عنوان اینکه تعدادی از دامداران کلاردشت نیز در ارتفاعات برفی گیرکرده‌اند، افزود: برای امدادرسانی به آنان، بلدوزر اعزام شد و پیش‌بینی می‌شود تا فردا عملیات نجات آنان به سرانجام رسد.

مرجع : مهر

» برچسب ها : , عادی , شدن , وضعیت , بحرانی , ساری , عادی , شدن , وضعیت , بحرانی , ساریمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا