اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 27301 مورخ:[1395-09-06 10:53:01]
توسعه خدمات درمانی در مازندران با راه اندازی بیمارستان ولایت

توسعه خدمات درمانی در مازندران با راه اندازی بیمارستان ولایت

فرمانده سپاه کربلای مازندران، گفت: خدمات بهداشتی و درمانی در مازندران با ساخت بیمارستان ولایت توسعه می‌یابد و رفت و آمد بیماران به تهران کم می‌شود.

به گزارش مازند اصناف؛ سردار محمدحسین بابایی صبح امروز در آئین افتتاح بیمارستان 64 تختخوابی ولایت که در مرکز مازندران با حضور سرلشکر پاسدار محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و مسؤولان استانی و شهرستانی انجام شد، اظهار کرد: در سال 91 بنای ساختمان این بیمارستان شروع شد و سه سال زمان برای ساخت طول کشید و امروز در هفته بسیج افتتاح می‌شود.

وی با اشاره به اینکه در ساخت این بیمارستان شهرداری و شورای اسلامی شهر ساری، استانداری مازندران، سازمان خدمات درمانی نیروهای مسلح، شرکت‌های خدمات رسان زیرساختی و ... تاکنون به پایان رسید، افزود: در این بیمارستان مطابق تجهیزات نوین و تکنولوژی روز است.

فرمانده سپاه کربلای مازندران با بیان اینکه در ساخت این بیمارستان عزم جهادی انجام شده است، تصریح کرد: بیمارستان ولایت به‌صورت تخصصی و کارشناسی احداث شده است.

این مسؤول بیان کرد: با ساخت این بیمارستان خدمات بهداشتی و درمانی در مازندران توسعه می‌یابد و رفت و آمد بیماران به تهران کم می‌شود.

به گزارش فارس، افتتاح بیمارستان ولایت، واگذاری 150 واحد مسکن محرومان و افتتاح نمایشگاه اقتصاد مقاومتی از برنامه‌های ویژه هفته بسیج در مازندران است که با حضور سردار جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انجام می‌شود.

 

مرجع : فارس

» برچسب ها : , افتتاح , بیمارستان , ولایت , سپاه , ساری , مازندران , افتتاح , بیمارستان , ولایت , سپاه , ساری , مازندرانمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا