اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 27194 مورخ:[1395-08-25 17:09:01]
پلمپ 2 واحد عرضه غیربهداشتی مرغ در تنکابن
رئیس اداره دامپزشکی شهرستان‌های تنکابن و عباس‌آباد خبر داد

پلمپ 2 واحد عرضه غیربهداشتی مرغ در تنکابن

 رئیس اداره دامپزشکی شهرستان‌های تنکابن و عباس‌آباد گفت: 2 واحد صنفی را که برخلاف ضوابط و مقررات بهداشتی اقدام به عرضه غیربهداشتی محصولات می‌کردند، شناسایی و برخوردهای قانونی لازم را اعمال کردیم.

به گزارش مازند اصناف به نقل از تنکابن24، دکتر حاتمی اعلام کرد: در بازدید و نظارت دامپزشکی بر روند عرضه بهداشتی فرآورده‌های خام دامی، دو واحد عرضه مرغ را در ضلع شرقی بازار جانبازان به‌دلیل کشتار غیرمجاز و پرکنی انواع طیور با شرایط غیربهداشتی پلمپ و از ادامه فعالیت آن‌ها جلوگیری به عمل آمد.

وی خاطرنشان کرد: مرغ بهداشتی باید در مراکز عرضه مجاز تحت نظارت دامپزشکی با برچسب محصول درج‌شده بر روی نایلکس که استحصال‌شده از کشتارگاه‌های صنعتی طیور بوده عرضه شود و اطلاعاتی نظیر نام کشتارگاه، لوگوی دامپزشکی، نوع محصول، شرایط نگهداری، تاریخ تولید و انقضاء و کد پروانه بهره‌برداری از اداره کل دامپزشکی بر روی آن درج باشد.

مسئول اداره دامپزشکی تنکابن در پایان از شهروندان خواستار شد مرغ‌ها را به‌صورت فله‌ای خریداری نکنند و در صورت مشاهده تخلفات بهداشتی مراتب را از طریق شماره تماس 54272048 اطلاع‌رسانی کنند.

» برچسب ها : , پلمپ , واحد , عرضه , غیربهداشتی , مرغ , تنکابن , پلمپ , واحد , عرضه , غیربهداشتی , مرغ , تنکابنمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا