اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 2717 مورخ:[1392-01-16 06:14:01]
 شورای نگهبان منحرفان را کنار می‌زند
حجت‌الاسلام شجونی:

شورای نگهبان منحرفان را کنار می‌زنددبیر جامعه وعاظ تهران به کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری اشاره کرد و گفت: شورای نگهبان در صحنه حضور دارد و منحرفان را کنار می‌زند.

به گزارش نجبا و به نقل از خبرگزاری فارس از رشت، حجت‌الاسلام جعفر شجونی شامگاه پنجشنبه در مراسم یادواره شهید ابوالحسن کریمی دادستان اسبق انقلاب اسلامی در گیلان در مسجد قدس این شهر اظهار کرد: شهید کریمی انسان بزرگی بود و رفتار او در گفتار و نوشتار نمی‌گنجد.

وی جایگاه شهید کریمی را در دل‌های مردم عنوان کرد و افزود: شهدا به دنبال حقیقت دین بودند و به مشکلات جامعه توجه داشتند.

شجونی با اشاره به اینکه بعضی از افراد در زمان حیات امام (ره) کنار ایشان می‌ایستادند و عکس می‌گرفتند، تصریح کرد: عده‌ای خیال می‌کنند در کنار امام (ره) و مقام معظم رهبری می‌ایستند و عکس می‌گیرند تا قیامت باید مورد احترام باشند و در صحنه حفظ شوند.

عضو جامعه روحانیت مبارز تهران به هجمه سنگین فرهنگی دشمن به انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: در زمان جنگ سرد تنها یک رادیوی آمریکایی علیه شوروی برنامه پخش می‌کرد اما اکنون 300 رادیو علیه جمهوری اسلامی ایران برنامه پخش می‌کنند.

وی در ادامه با تاکید بر برگزاری یادواره شهدا، یادآور شد: یادواره شهدا باید همواره برگزار شود تا هشداری برای جامعه باشد و مردم بدانند که نفاق چه کرده است.

شجونی به رفتار منافقین در رژیم گذشته اشاره کرد و افزود: عبادت منافقین در زندان رژیم گذشته متفاوت با دیگران بود و ماموریت داشتند ریش بگذارند و نماز جماعت بخوانند.

دبیر جامعه وعاظ تهران خاطرنشان کرد: منافقین می‌خواستند روحانیت را از صحنه خارج کنند و به مردم دروغ می‌گفتند.

وی ادامه داد: جامعه پس از گذشت 34 سال از انقلاب اسلامی نیاز دارد درباره اوایل انقلاب بداند و از تجربه‌های گذشته استفاده کند.

*انحراف برای مردم تبیین شود

شجونی بر اطاعت از ولی فقیه تاکید کرد و گفت: مقام معظم رهبری فرمودند تا زنده‌ام نمی‌گذارم انقلاب اسلامی به انحراف برود و باید انحراف برای مردم تبیین شود.

عضو جامعه روحانیت مبارز تهران اضافه کرد: بعضی از افراد که رئیس جمهور می‌شوند خود را در عرض رهبری می‌دانند در صورتی که رهبری و ولایت دارای جایگاه ویژه است.

وی همچنین با اشاره به فتنه سال 88، بیان کرد: فتنه‌گران حق نداشتند مردم را به خیابان‌ها بکشانند و بدانند که مردم انقلاب و شهدای خود را نمی‌فروشند.

شجونی انقلاب اسلامی را وارث خون شهدا دانست و تصریح کرد: مبارزان بسیاری برای استقرار نظام اسلامی استقامت کردند و زیر شکنجه رژیم گذشته به شهادت رسیدند.

*شورای نگهبان منحرفان را کنار می‌زند

دبیر جامعه وعاظ تهران به کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری اشاره کرد و افزود: شورای نگهبان در صحنه حضور دارد و منحرفان را کنار می‌زند.

وی روحانیت و مردم ایران را آگاه و در صحنه توصیف کرد و یادآور شد: آمریکا با وجود روحانیت و مردم بیدار ایران اسلامی هیچ غلطی نمی‌تواند بکند.
گفتنی است، شهید ابوالحسن کریمی در 13 فروردین سال 1365 در نزدیکی مسجد "تکیه‌بر" لاهیجان مورد تهاجم مسلحانه منافقین قرار گرفت و با اصابت چند گلوله و با حالت سجده خونین به شهادت رسید.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا