اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 27155 مورخ:[1395-08-19 01:30:01]
هشدار مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران به آژانس های هواپیمایی
اختصاصی/مدیرکل تعزیرات مازندران خبر داد

هشدار مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران به آژانس های هواپیمایی

مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران ضمن هشدار به آژانس های هواپیمایی و دیگر مراکز خدماتی سفرهای زیارتی در خصوص رعایت نرخ مصوب؛ تصریح کرد: تمامی آژانس های هواپیمایی استان موظف به رعایت نرخ مصوب بلیط های هواپیمایی هستند.

مهدی عباسی صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار مازند اصناف گفت: با توجه به فرا رسیدن ایام عزاداری اربعین و افزایش سفرهای زیارتی به کربلای معلی، متاسفانه تعدادی از این مراکز با سوء استفاده از احساسات و اعتقادات عاشقان سالار شهیدان اباعبدالله الحسین (ع)، نسبت به افزایش غیر قانونی نرخ بلیط اقدام می کنند که این امر موجبات نارضایتی زائران شده است.

وی ضمن هشدار به آژانس های هواپیمایی و دیگر مراکز خدماتی سفرهای زیارتی در خصوص رعایت نرخ مصوب؛ تصریح کرد: تمامی آژانس های هواپیمایی استان موظف به رعایت نرخ مصوب بلیط های هواپیمایی هستند.

مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران با بیان اینکه کلیه شعب تعزیرات حکومتی در استان به عنوان مراجع قانونی در برخورد با متخلفان صنفی و غیر صنفی محسوب می شوند؛ خاطرنشان کرد: شعب تعزیرات حکومتی در صورت مشاهده و یا دریافت گزارش از مراجع ذی صلاح مبنی بر تخلف آژانس های هواپیمایی، با بررسی موضوع و در صورت اثبات تخلف با آژانس های متخلف با اشد مجازات تعزیراتی برخورد و چنانچه  مشمول تکرار تخلف شوند؛ نسبت به  پلمپ واحد خدماتی اقدام می کنند.

عباسی در پایان متذکر شد: زائران مازندرانی می توانند هرگونه تخلف آژانس های هواپیمایی در استان را به سامانه 124 و یا ادارات تعزیرات حکومتی اعلام تا در اسرع وقت نسبت به رسیدگی آن اقدام شود.

انتهای پیام/

» برچسب ها : , هشدار , مدیرکل , تعزیرات , حکومتی , مازندران , آژانس های , هواپیمایی , هشدار , مدیرکل , تعزیرات , حکومتی , مازندران , آژانس های , هواپیماییمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا