اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 27152 مورخ:[1395-08-18 22:32:01]
 بهشهر دروازه اقتصاد و تجارت شمال کشور است
مدیرکل سیاسی انتخابات استانداری مازندران:

بهشهر دروازه اقتصاد و تجارت شمال کشور است

مدیر کل سیاسی ، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری مازندران گفت: تصویب منطقه آزاد امیرآباد در بهشهر، نتیجه فراهم بودن زیرساخت‌های طبیعی و سازه ای و این منطقه دروازه اقتصاد شمال است.

به گزارش مازند اصناف به نقل از مهر، جعفر قمی در جمع نخبگان جوان بهشهر در سالن اجتماعات فرمانداری بهشهر افزود: این مسئله محصول فرآیندی است که از گذشته انجام شده و زیرساخت‌های مختلف را در این بندر فراهم کرده است و لذا باید از این فرصت برای توسعه استفاده کنیم.

وی اظهار کرد: تصویب بندرامیرآباد به منطقه آزاد امیرآباد نتیجه تلاش دوران مختلف برای توسعه است که باید از این فرصت بدست آمده برای توسعه همه جانبه استفاده بهینه انجام شود.

مدیر کل سیاسی ، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری مازندران همچنین با اشاره به اینکه مهم‌ترین چالش مازندران، چالش‌های زیست محیطی است، یادآور شد: محیط زیست و منابع طبیعی در فرهنگ ما از ارزش بالایی برخوردار است و لذا باید برنامه‌ها و کارگروه‌های مختلف با نگاه ویژه زیست محیطی تشکیل شود.

قمی گفت: توجه به مساله محیط زیست باید در تمام مسائل همچون تجارت، صنعت، فن آوری، دانشگاه‌ها و... دیده شده و همه گروه‌ها و نهادها د ارای پیوست زیست محیطی بوده و برای نجات محیط زیست تلاش شود.

وی با بیان اینکه ایران اسلامی رنگین کمانی از اقوام مختلف است، خاطر نشان کرد: ما دارای مردمی با هویت در سراسر تاریخ خود هستیم و هیچگاه کشور ما مستعمره نبوده و بت پرست هم نبوده‌ایم که با توجه به این پیشینه مهم باید برای توسعه متوازن و هماهنگ تلاش کنیم.

مدیر کل سیاسی ، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری مازندران با بیان اینکه هیئات مذهبی از قدیمی‌ترین و مردمی‌ترین سازمان‌های مردم نهاد از گذشته تاکنون هستند که با استعدادهای خاص وجود داشته‌اند، افزود: باید این روح همکاری، وحدت و انسجام در گروه‌های مختلف اجتماعی پایدار و استوار باقی بماند تا رشد حاصل شود.

قمی گفت: سازمان‌های مردم نهاد مطالبه محور باشند و مسائل زیست محیطی اولویت آنان باشد.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا