اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 2712 مورخ:[1392-01-16 05:53:01]
مربیگری در فوتبال سخت است
سرمربی تیم فوتبال استقلال ساری:

مربیگری در فوتبال سخت است


 
 
 

سرمربی تیم فوتبال استقلال ساری با اشاره به سخت بودن شغل مربیگری در فوتبال گفت: پس از هدایت تیم فوتبال استقلال ساری، تازه فهمیدم که مربیان قبلی چه استرسی در این تیم داشتند.

 
 
 

 

 

به گزارش نجبا ، ابراهیم تقی‌پور پس از برتری 2 بر یک تیمش مقابل مس تبریز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرستان ساری گفت: بازی خوبی بود و بازیکنانم موفق به کسب سه امتیاز بازی شدند.

وی افزود: این پیروزی را بعد از خدا، مدیون تلاش بازیکنانم و همچنین در پی تشویق بی‌امان هواداران محبوب ساروی می‌دانم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال ساری تصریح کرد: بازیکنانم با توجه به شرایط جدول، برای کسب سه امتیاز بازی به میدان رفتند اما تیم حریف به یک امتیاز بازی قناعت می‌کرد.

تقی‌پور با اشاره به سخت بودن شغل مربیگری در فوتبال، بیان داشت: پس از هدایت تیم فوتبال استقلال ساری، تازه فهمیدم که مربیان قبلی چه استرسی در این تیم داشتند.

وی گفت: پس از قبول مسئولیت مربیگری در تیم فوتبال استقلال ساری، قول بقا و حفظ سهمیه این تیم را به مدیریت باشگاه و هواداران، در لیگ کشور دادم که امیدوارم با توکل به خدا و تلاش بازیکنانم، هزاران هوادار را خوشحال کنم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال ساری در پایان افزود: با این پیروزی به بقای تیم در لیگ فوتبال کشور امیدوار شدیم، و در دو بازی آینده نیز، تمام سعی و تلاش بازیکنان کسب سه امتیاز بازی است.

 

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا