اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 27115 مورخ:[1395-08-15 03:20:01]
دستگیری ۴۲ عضو باند بزرگ قاچاق پارچه

دستگیری ۴۲ عضو باند بزرگ قاچاق پارچه

دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان تهران جزئیات انهدام یک باند بزرگ قاچاق پارچه به پایتخت که اخیراً با پیگیری ۳ ساله سازمان اطلاعات استان تهران و پلیس منهدم شد را تشریح کرد.

به گزارش مازند اصناف علی‌اکبر پوراحمد‌نژاد با اعلام خبر شناسایی و انهدام یک باند بزرگ قاچاق پارچه با پیگیری‌های وزارت اطلاعات و نیروی انتظامی در استان تهران، در تشریح جزئیات این خبر اظهار کرد: با عنایت به اینکه یکی از تکالیف کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان تهران، رهگیری پرونده‌های قاچاق برای مشخص شدن ابعاد پشت پرده آن است، از ابتدای سال 95، پیگیری پرونده‌های مشکوک به سازمان یافته در دستور کار وزارت اطلاعات و نیروی انتظامی قرار گرفت.

دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان تهران افزود: به دنبال بررسی‌های انجام شده، 48 مورد پرونده قاچاق سازمان یافته در استان تهران شناسایی شد که در یکی از مهمترین این پرونده‌ها، موفق به شناسایی یک باند بزرگ قاچاق پارچه به کشور شدیم که به شیوه و شگرد قاچاق در پوشش ترانزیت، مبادرت به قاچاق میلیاردها تومان پارچه به کشور کرده بود.

وی اضافه کرد: بررسی این پرونده از سال 92 در دستور کار سازمان اطلاعات تهران قرار گرفت و شاخه‌های مرتبط با این پرونده در چند استان دیگر شناسایی شدند که نهایتاً با پیگیری‌های انجام شده، تمام اعضای این باند شناسایی و 42 نفر در این پرونده دستگیر شدند.

پوراحمدنژاد با بیان اینکه اعضای این باند به 127 میلیارد تومان جریمه محکوم شده‌اند، گفت: با توجه به تعدد محموله‌های پارچه قاچاق شده توسط این باند، 127 میلیارد تومان جریمه برای اعضای این باند قاچاق صادر شد و در حال حاضر شناسایی اموال اعضای این باند در دستور کار قرار دارد.

منبع :تسنیم

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا