اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 27058 مورخ:[1395-08-08 00:09:01]
کشف لوازم آرايشی و بهداشتی غيرمجاز و پنج هزار نخ سيگار قاچاق در آمل
فرمانده انتظامی شهرستان آمل خبر داد

کشف لوازم آرايشی و بهداشتی غيرمجاز و پنج هزار نخ سيگار قاچاق در آمل

فرمانده انتظامی شهرستان آمل از کشف يک هزار و 600 قلم لوازم آرايشی و بهداشتی غيرمجاز و 5 هزار نخ سيگار قاچاق در شهرستان آمل خبر داد.

به گزارش مازند اصناف به نقل از سفیر هراز، سرهنگ ولی‌الله گنجيان مقدم از کشف اقلام آرايشی، بهداشتی و سيگار قاچاق در شهرستان آمل خبر داد و گفت: در اجرای طرح مبارزه با قاچاق اقلام سلامت محور پس از دریافت خبری مبنی بر فروش اقلام بهداشتی و آرايشی غيرمجاز و قاچاق در يکی از واحدهای صنفی شهرستان آمل، موضوع در دستور کار ماموران مبارزه با قاچاق کالا و ارز پليس آگاهی فرمانده ی انتظامی این شهرستان قرار گرفت.

 

وی با بیان اینکه مأموران پس از انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقيقات پليسی با هماهنگی قضايی به همراه نماينده شبکه بهداشت و درمان به محل مورد نظر رفتند، اظهارکرد: ماموران در ادامه اقدامات پلیسی خود زنی به نام "م - م" را به اتهام توزيع اقلام آرايشی و بهداشتی قاچاق دستگير کردند.

 

فرمانده انتظامی شهرستان آمل در ادامه افزود: ماموران در بازرسی از محل فعاليت اين زن موفق به کشف يک هزار و 600 قلم انواع لوازم آرايشی و بهداشتی غيرمجاز و قاچاق شدند.

 

این مسئول همچنین به کشف سيگار قاچاق توسط ماموران انتظامی هنگام کنترل محورهای مواصلاتی اشاره کرد و ادامه داد: ماموران انتظامی حین گشت‌زنی به يک دستگاه خودروی پژو به رانندگی فردی به نام "م – ح" مشکوک و پس از توقيف خودرو در بازرسی از آن موفق به کشف 5 هزار نخ سيگار قاچاق شدند.

 

گنجیان در پایان با بیان اینکه متهمان پس از تشکيل پرونده برای سير مراحل قانونی تحويل مرجع قضائی شدند، خاطرنشان کرد: شهروندان در صورت مشاهده عرضه کالای قاچاق مراتب را از طريق مرکز فوريت‌هاي پليسی 110 به پليس اطلاع دهند.

» برچسب ها : , کشف , اقلام , آرايشی , بهداشتی , غيرمجاز , پنج هزار , نخ , سيگار , قاچاق , آمل , کشف , اقلام , آرايشی , بهداشتی , غيرمجاز , پنج هزار , نخ , سيگار , قاچاق , آملمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا