اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 27037 مورخ:[1395-08-03 06:21:01]
 کشف ۴۶ تن برنج قاچاق در سوادکوه
فرمانده انتظامی سوادکوه اعلام کرد:

کشف ۴۶ تن برنج قاچاق در سوادکوه

فرمانده انتظامی سوادکوه گفت: ۴۶ تن برنج قاچاق همزمان با فصل برداشت این محصول در شهرستان کشف و ضبط‌ شده است.

به گزارش مازند اصناف و به نقل از مهر، سرهنگ مهدی خادمی بعدازظهر یکشنبه در نشست با خبرنگاران درباره کشفیات مواد مخدر و اموال قاچاق در شهرستان اظهار داشت: با توجه به شاخص‌هایی که در این رابطه برای ما تعیین‌شده، ما افزایش ۹۰ درصدی کشفیات مواد مخدر و در بحث خرده‌فروشان مواد نیز در حدود ۵۰۰ درصد افزایش دستگیری داشته‌ایم.

وی از کشف ۴۶ تن برنج قاچاق که در فصل برداشت برنج از اهواز و ماهشهر وارد شهرستان شده بود خبر داد و بابیان اینکه محور سوادکوه یکی از سه محور ترانزیتی به پایتخت است، خاطرنشان کرد: محور سوادکوه، تنها محوری است که هیچ‌گاه نباید مسدود باشد و عبور تریلی در آن آزاد است، به‌همین دلیل در تعطیلات آخر هفته و تقویمی همواره شاهد بار سنگین ترافیکی در شهرستان هستیم.

وی بابیان اینکه ما در هفت ماه اول سال، شاهد کاهش آمار تصادفاتی منجر به فوت یا جرح در این محور بوده‌ایم، افزود: در بحث تصادفات درون‌شهری پلیس‌راهور، شاهد کاهش پنج‌درصدی آمار تصادف فوتی و کاهش ۱۳ درصدی آمار تصادفات جرحی بوده، همچنین، درمجموع پلیس‌راه گدوک و سوادکوه نیز کاهش ۵۹ درصدی تصادف منجر به فوت و ۴۵ درصدی تصادفات جرحی را شاهد بوده‌ایم.

خادمی با اشاره به اینکه شهرستان سوادکوه جزو مناطق خوش‌نشین است و در نیم‌فصل دوم سال، کمابیش خالی از سکنه می‌شود، اظهار داشت: برقراری امنیت با این شرایط نیاز به مکمل‌هایی دارد و شوراها و دهیاری‌ها با هماهنگی نیروی انتظامی باید نسبت به گماردن نگهبان محله جهت پیشگیری از سرقت اقدام نمایند.

فرمانده انتظامی شهرستان با تکذیب شایعاتی در شبکه‌های اجتماعی در خصوص فردی که در شهرستان در خیابان‌های خلوت شهر زیرآب طلا و جواهرات بانوان را سرقت می‌کند افزود: این مطلب شایعه است و با فرد یا افرادی که شایعه‌پراکنی کرده و موجب تشویش اذهان عمومی شده‌اند، برخورد خواهیم کرد.

 

انتهای پیام/

» برچسب ها : , کشف , ۴۶ تن , برنج , قاچاق , سوادکوه , کشف , ۴۶ تن , برنج , قاچاق , سوادکوهمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا