اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 27036 مورخ:[1395-08-03 05:54:01]
کسب مدال افتخار ملی صادرات ایران از سوی شرکت فرآورده‌های لبنی کاله آمل

کسب مدال افتخار ملی صادرات ایران از سوی شرکت فرآورده‌های لبنی کاله آمل

مدال افتخار ملی صادرات توسط رییس‌جمهور به غلامعلی سلیمانی بنیانگذار شرکت کاله اهدا شد.

به گزارش خبرنگار مازند اصناف و به نقل از سفیر هراز؛ طی مراسمی با حضور وزیران، نمایندگان مجلس، صنعتگران و خبرنگاران، مدال افتخار ملی صادرات توسط رییس‌جمهور به غلامعلی سلیمانی مدیر موفق آملی اهدا شد.


غلامعلی سلیمانی موسس، بنیانگذار و رئیس هیئت مدیره مجموعه صنایع غذایی سولیکو(کاله) است که فعالیت خود را از سال 1356 آغاز کرد. همچنین وی در سال 2015 به‌عنوان نخبه اقتصادی کشورهای اسلامی نیز انتخاب شد.


برندهای مطرحی در صنایع غذایی چون کاله، پمینا، شمس، سولیکو، سوربن، سلینو زیرمجموعه این مجموعه بزرگ هستند.

 

 

لازم به ذکر است در این مجموعه بزرگ 15 هزار نفر پرسنل به صورت مستقیم در کارخانجات و دفاتر این گروه مشغول به کار هستند. سولیکو در کشورهایی همچون آلمان، آمریکا، دبی، عراق، امارات متحده عربی و روسیه نیز دفاتر مستقیم دارد.


صادرات و ارزآوری همواره یکی از اهداف مهم این مدیر موفق است. وی صادرات را به‌عنوان بستری برای توسعه چرخه اقتصادی مجموعه خود و در نهایت توسعه اقتصاد کشور می‌داند و معتقد است که باید برند ایرانی را با کیفیت جهانی تولید و در بازارهای دنیا عرضه کنیم.


گفتنی است شرکت فرآورده‌های لبنی کاله نخستین شرکت در صنعت لبنیات است که این مدال را دریافت می‏‌کند. 

» برچسب ها : , کسب , مدال , افتخار , ملی , صادرات , ایران , شرکت , فرآورده‌های , لبنی , کاله , آمل , کسب , مدال , افتخار , ملی , صادرات , ایران , شرکت , فرآورده‌های , لبنی , کاله , آملمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا