اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 27007 مورخ:[1395-07-30 01:50:01]
ذخیره‌سازی 60 هزار تن مرکبات شب عید
استاندار مازندران خبر داد

ذخیره‌سازی 60 هزار تن مرکبات شب عید

استاندار مازندران گفت: در جلسه مشترکی که با نمایندگان مجلس داشتیم مقرر شد که مازندران 60 هزار تن پرتقال برای شب عید با قیمت 2 هزار و 500 تومان ذخیره کند.

به گزارش مازند اصناف ربیع فلاح‌جلودار در جلسه شورای اداری استان، اظهار کرد: برنامه‌ریزی مناسبی برای پرداخت بدهی پیمانکاران در دستور کار مدیران استانی قرار گیرد.

وی تصریح کرد: پیمانکاران به دلیل مطالباتی که دارند این روزها مستأصل برای اجرای کار هستند و باید زمینه‌ای ایجاد شود تا اسناد خزانه سریع‌تر در اختیار پیمانکاران قرار گیرد و راه حلی اتخاذ شود تا پیمانکاران سریع‌تر مطالبات خود را دریافت کنند.

استاندار مازندران به اقدامات انجام شده برای مشارکت مردم در سرشماری اینترنتی نفوس و مسکن در استان، افزود: همکاری مناسبی در این ارتباط در استان انجام شد، فرمانداران، بخشداران و از همه مهم‌تر رسانه‌ها نقش به‌سزایی در کسب رتبه سوم استان در کشور در این ارتباط داشتند.

این مسئول با اشاره به اقدامات انجام شده برای ادغام اداره راهداری و حمل و نقل، تصریح کرد: فرمانداران شهرهای استان در این ارتباط همکاری مناسبی در این ارتباط داشته باشند.

فلاح‌جلودار با اعلام اینکه در اجرای طرح‌های اقتصاد مقاومتی در برش استانی تلاش‌های انجام شد، ادامه داد: در اجرای این طرح‌ها در نیمه راه هستیم و باید تلاش کنیم که از همه ظرفیت استانی در این ارتباط استفاده کنیم.

وی به برگزاری جلسه برای تعیین‌تکلیف تأمین مرکبات شب عید با محوریت مازندران، یادآور شد: در جلسه مشترکی که با نمایندگان مجلس داشتیم مقرر شد که مازندران 60 هزار تن پرتقال برای شب عید با قیمت 2 هزار و 500 تومان ذخیره کند، همچنین در این جلسه برنامه‌ریزی برای صادرات 20 هزار تن در دستور کار قرار گرفت تا اقدامات لازم برای حمل و نقل مناسب به کشورهای مورد تقاضا انجام شود.

استاندار مازندران در پایان گفت: با توجه به پیگیری‌های که در مجلس در این ارتباط انجام شد، امسال برای فروش مرکبات مشکل خاصی نداریم و این محصولات با قیمت مناسب در اختیار مردم قرار می‎گیرد.

 

بلاغ نیوز

» برچسب ها : , ذخیره‌سازی , 60 هزار , تن , مرکبات , شب , عید , فلاح , استاندار , مازندران , اصناف , ذخیره‌سازی , 60 هزار , تن , مرکبات , شب , عید , فلاح , استاندار , مازندران , اصنافمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا