اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 2697 مورخ:[1392-01-14 10:13:01]
 اسد: دشمنان سوریه قبل از هرچیزی باید به شکست بیاندیشند

اسد: دشمنان سوریه قبل از هرچیزی باید به شکست بیاندیشندرئیس‌جمهور سوریه به تروریست‌ها و دولت‌های همپیمان آنها هشدار داد که دمشق چیزهایی را از آنها پنهان کرده است که برایشان کافی است تا قبل از هر چیزی به شکست بیاندیشند.

به گزارش نجبا ازخبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری «نهرین‌نت»، «بشار اسد» رئیس‌جمهور سوریه، در هشداری صریح به معارضان و کشورهای همپیمان آنها گفت: آنچه که ما برای دشمنانمان پنهان کرده‌ایم برایشان کافی است تا قبل از هرچیزی به شکست بیاندیشند.

رسانه‌های عربی به نقل از پایگاه خبری سوری «داماس پست» نوشتند وی با اشاره به پایداری و توانمندی سوریه و پیروزی نهایی آن، در جمع نظامیان سوریه و پس از دیدار با هیئت نظامی بلندپایه‌ای که اخیرا به کره سفر کرده بودند، گفت: سوریه اکنون بیش از پیش پایدار است و بر تحقق پیروزی توانمند است.

رئیس‌جمهور سوریه تاکید کرد: نبرد ما طولانی است و میدان پیروزی برای ما آغاز شده است و آنچه که ما برای دشمنانمان پنهان کرده‌ایم برایشان کفایت می‌کند که به شکست پیش از هرچیزی دیگری بیاندیشند. ما پایداریم و به سوی پیروزی می‌رویم.

وی افزود: آنچه که آمریکا مخفی می‌کرد، اکنون برای همه روشن و واضح شده است و آن، هدف قرار دادن محور مقاومت یعنی سوریه، ایران، کره دموکرات و دوستانشان به طور جداگانه است تا از این راه پیروزی را برای خود محقق کند اما این امر دشمنان واقعی را فاش می‌کند و ما با طرح‌های غاصبانه آمریکا مقابله می‌کنیم.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا