اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 26907 مورخ:[1395-07-16 13:44:01]
تجلیل اتاق اصناف بابل از دو پرسنل نمونه در اجرای اتوماسیون اداری+تصاویر
اختصاصی/ در پی کسب رتبه نخست در مازندران انجام شد

تجلیل اتاق اصناف بابل از دو پرسنل نمونه در اجرای اتوماسیون اداری+تصاویر

در پی کسب رتبه اول اتاق اصناف بابل در اجرای دقیق اتوماسیون اداری در سطح استان مازندران، هیات رئیسه این اتاق، از دو کارمند نمونه خود که در اجرای اتوماسیون اداری اتاق اصناف بابل نقش موثر و فعالیت گسترده ای داشتند؛ تجلیل کرد.

به گزارش خبرنگار مازند اصناف در پی کسب رتبه اول اتاق اصناف بابل در اجرای دقیق اتوماسیون اداری در سطح استان مازندران، هیات رئیسه این اتاق، از دو کارمند نمونه خود که در اجرای اتوماسیون اداری اتاق اصناف بابل نقش موثر و فعالیت گسترده ای داشتند؛ تجلیل کرد.

بر اساس این گزارش، هیات رئیسه اتاق اصناف بابل از حسام آهنگری خطیر مسئول فناوری و اطلاعات و رضا تاجداران مسئول  دبیرخانه اتاق  اصناف که در ارائه آموزش به پرسنل اتاق و اتحادیه های صنفی و اجرای دقیق و  فراگیر  اتوماسیون اداری نقش ارزنده و قابل توجهی داشتند؛ با اهداء لوح تقدیر و هدایایی تقدیر کرد.

به گزارش خبرنگار ما، پیش از این، بهمنی رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت بابل در 27 شهریور سال جاری با ارسال نامه ای، کسب رتبه اول این اتاق را در اجرای دقیق و فراگیر اتوماسیون اداری در سطح استان به این اتاق اطلاع رسانی و از آنها تقدیر کرده بود.

 

 

» برچسب ها : , کسب , رتبه , نخست , مازندران , اتاق اصناف , بابل , اتوماسیون , اداری , کسب , رتبه , نخست , مازندران , اتاق اصناف , بابل , اتوماسیون , اداریمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا