اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 26905 مورخ:[1395-07-14 03:09:01]
کمربندی بهشهر در قرق انار فروش ها!+تصاویر
اختصاصی/ مازند اصناف گزارش می دهد

کمربندی بهشهر در قرق انار فروش ها!+تصاویر

کافی است از نکا به سمت بهشهر حرکت کنید؛ بعد از گذر از رستمکلا و در حاشیه کمربندی بهشهر، شاهد حضور و بساط دستفروشان انار فروش خواهید بود...

به گزارش خبرنگار مازند اصناف کافی است از نکا به سمت بهشهر حرکت کنید؛ بعد از گذر از رستمکلا و در حاشیه کمربندی بهشهر، شاهد حضور و بساط دستفروشان انار فروش خواهید بود.

دستفروشانی که تعدادشان در دوسمت جاده، نزدیک به صد نفر هم می رسد؛ دستفروشانی که با فاصله کم از یکدیگر و در همسایگی همدیگر، چند جعبه روی هم گذاشته اند و انارهایشان را بساط کرده اند.

فرقی نمی کند شب باشد یا روز، آفتاب باشد یا بارانی، تابستان باشد یا زمستان، انها همیشه هستند؛ تنها بساطشان در فصول مختلف سال تغییر می کند؛ گاه انار است و گاه انجیر، گاه هندوانه است و گاه نارنگی، بساطشان میوه های فصلی است و جیب هاشان دست مسافران بین راهی را می بیند.

شاید بد نباشد مسئولان دستگاه های نظارتی، با تعیین مکانی مناسب و ثابت برای این دستفروشان، هم از لحاظ کمیت، هم کیفیت میوه ها و هم به لحاظ نظارت بر قیمت ها مدیریت دقیق تر و جدی تری داشته باشند؟!

 

انتهای پیام/

» برچسب ها : , کمربندی , بهشهر , قرق , انار , فروش ها , تصاویر , کمربندی , بهشهر , قرق , انار , فروش ها , تصاویرمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا