اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 26839 مورخ:[1395-07-08 05:05:01]
برگزاری جلسه توجیهی محاسبه و اخذ مالیات بر ارزش افزوده اتحادیه شوفاژکاران بابل
اختصاصی/ مازند اصناف گزارش می دهد

برگزاری جلسه توجیهی محاسبه و اخذ مالیات بر ارزش افزوده اتحادیه شوفاژکاران بابل

جلسه توجیهی محاسبه و اخذ مالیات بر ارزش افزوده اتحادیه شوفاژکاران بابل برگزار شد.

به گزارش مازند اصناف جلسه توجیهی محاسبه و اخذ مالیات بر ارزش افزوده اتحادیه شوفاژکاران بابل برگزار شد.
 

بر اساس این گزارش، دراین نشست، حسین فوکلایی ضمن تشریح شیوه نامه اخذ مالیات در سال جاری، از تغییر شیوه اخذ مالیات در سال 95 خبر داد و گفت: در شیوه جدید، عملکرد واحدهای صنفی در فرم هایی که از سوی اتاق اصناف توزیع شده است، پر می شود و تمام هزینه های واحدهای صنفی نیز قابل قبول است.

وی با بیان اینکه با همین منظر، شما باید تمام مدارک و هزینه های واحد های صنفی را  به امور مالیاتی ارائه و در صورت عدم ارائه مدارک مستند، اظهارنامه مودی پذیرفته نخواهد شد؛ افزود:  اگر کالا از مبادی قانونی خریداری نشود، طبق قانون قاچاق محسوب می شود و فرد صنفی باید در خرید کالا دقت لازم را داشته باشد، تا با مشکل مواجه نشود.

 خزانه دار اتاق اصناف شهرستان بابل با تاکید براینکه، در فرآیند تسلیم اظهارنامه، اگر کتمانی از سوی مودی صورت گیرد، طبق قانون جرم محسوب می شود؛ اظهار کرد: به تمام صاحبان واحدهای صنفی توصیه می شود با رعایت و مطالعه کامل قانون مالیات بر ارزش افزوده، از زیان احتمالی جلوگیری کنید.

 سید رضا هاشمی نیز در ادامه این جلسه، از ساماندهی وضعیت گاز اعضای این اتحادیه خبر داد و اذعان کرد: هیات مدیره اتحادیه شوفاژکاران بابل تلاش دارد تا پس از ساماندهی این موضوع که یکی از مطالبات جدی اعضای این اتحادیه بود؛ با تبیین یک راهکار منطقی، نسبت به رفع سایر مشکلات موجود اقدام کند.

وی از برگزاری 3 جلسه با کانون مهندسین جهت رفع مشکلات فی ما بین اعضا و این کانون خبر داد و متذکر شد: از طریق تهران و مرکز استان پیگیر هستیم تا راهکارهای ارائه شده اجرایی شوند.

رئیس اتحادیه گاز و شوفاژکاران بابل در پایان، جلوگیری از تداخل صنفی و دخالت افراد غیر حرفه ای در کار لوله کشی گاز و شوفاژ را از دیگر برنامه های اساسی اتحادیه گاز و شوفاژ شهرستان بابل اعلام و خاطرنشان کرد: از مسئولان کانون مهندسین به طورجد خواستیم تا ناظرین کانون را موظف به استفاده جدی از افراد دارای مجوز قانونی جهت خدمات لوله کشی گاز و شوفاژ کنند.


انتهای پیام/

» برچسب ها : , برگزاری , جلسه , توجیهی , محاسبه , اخذ , مالیات , ارزش افزوده , اتحادیه , شوفاژکاران , بابل , برگزاری , جلسه , توجیهی , محاسبه , اخذ , مالیات , ارزش افزوده , اتحادیه , شوفاژکاران , بابلمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا