اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 26838 مورخ:[1395-07-08 04:36:01]
 محمد جعفری به عنوان مدیر عامل شرکت غله منطقه دو کشور منصوب شد
اختصاصی/ طی حکمی از سوی معاون وزیر کشاورزی

محمد جعفری به عنوان مدیر عامل شرکت غله منطقه دو کشور منصوب شد

طی حکمی از سوی معاون وزیرکشاورزی، سید محمد جعفری کلاریجانی را به عنوان عضو هیات مدیره و مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه دو کشور (استان های مازندران، گلستان و سمنان) منصوب شد.

به گزارش خبرنگار مازند اصناف طی حکمی از سوی علی قنبری معاون وزیر کشاورزی و رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران، سید محمد جعفری کلاریجانی را به عنوان عضو هیات مدیره و مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه دو کشور (استان های مازندران، گلستان و سمنان) منصوب شد.


بر اساس این گزارش؛ در بخشی از این حکم آمده است: به استناد صورتجلسه مورخه 23 مرداد سال جاری مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده شرکت غله و خدمات بازرگانی دولتی منطقه دو کشور، نظر به تجربه و تعهد جنابعالی به موجب این حکم به عنوان عضو هیات مدیره و مدیر عامل شرکت مذکور منصوب می شوید.


 قنبری در ادامه اظهار امیدواری کرد که با اتکا به خداوند یکتا و به منظور نیل به اهداف و برنامه های دولت تدبیر و امید و اجرای کامل قوانین و مقررات مربوطه و مفاد اساسنامه آن شرکت در سایه توجهات حضرت ولیعصر عج موفق باشید.

گفتنی است محمد جعفری که بعد از کسالت ابوالحسن سلامی سرپرستی شرکت غله منطقه دو کشور را بر عهده گرفت؛ در سوابق مدیریتی خود مدیر حوزه مجموعه آفات و بیماری های کشور در سال 77، مدیر عامل تعاونی تولیدی کاریته بابل در سال 81، رئیس مرکز جهاد کشاورزی بابل کنار شهرستان بابل در سال 83، مدیر جهاد کشاورزی شهرستان جویبار در سال 86 و در اواخر سال 90 معاون برنامه ریز سازمان جهاد کشاورزی استان مازندران و همچنین نائب رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان را در کارنامه مدیریتی خود دارد.

 

انتهای پیام/


» برچسب ها : , محمد جعفری , مدیر عامل , شرکت , غله , منطقه دو , کشور , محمد جعفری , مدیر عامل , شرکت , غله , منطقه دو , کشورمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا