اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 26834 مورخ:[1395-07-07 02:45:01]
 استقرار هیات بازرسی سازمان بازرسی مازندران در شرکت غله منطقه دو کشور
اختصاصی/مازنداصناف گزارش می دهد

استقرار هیات بازرسی سازمان بازرسی مازندران در شرکت غله منطقه دو کشور

هیات بازرسی سازمان بازرسی مازندران از تاریخ 5 مهرماه لغایت 15 آبان ماه سال جاری، در شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 2 کشور مستقر است.

به گزارش خبرنگار مازند اصناف هیات بازرسی سازمان بازرسی استان مازندران از تاریخ 5 مهرماه لغایت 15 آبان ماه سال جاری در شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه دو کشور مستقر است.

شجری در جلسه معارفه هیات بازرسی مستقر در شرکت غله و خدکات بازرگانی منطقه دو کشور، با بیان اینکه این سازمان، نگاه اثربخشی در دستگاه های اجرایی دارد؛ گفت: نظارت بر حسن اجرای فعالیت ها و اجرای صحیح قوانین و اصلاح فرآیند امور، رویکرد سازمان متبوع و هیات مستقر می باشد.


وی با بیان اینکه این سازمان در واقع به عنوان همیار و همکار دستگاه های اجرایی در جهت رفع نواقص احتمالی و اجرای دقیق تر امور عمل می کند؛ افزود: افزایش بهره وری امور دستگاه ها و حرکت بر مدار قانون، جزئی از مصادیق اقتصاد مقاومتی است.


معاون برنامه ریزی سازمان بازرسی مازندران به سه موضوع مورد بررسی هیات بازرسی مستقر در شرکت غله اشاره و اظهار کرد: بررسی نحوه ی فروش و توزیع آرد تا درب نانوایی ها، بررسی چگونگی انعقاد قراردادها با عوامل توزیع و بررسی آرد از نکات مورد ارزیابی تیم بازرسی می باشد.


سیدمحمد جعفری نیز در ادامه این نشست عنوان کرد: هماهنگی هایی که در فصل زراعی جاری در خصوص خرید تضمینی گندم، فی ما بین شرکت غله و سازمان بازرسی استان صورت گرفته بود، کمک شایانی به خرید مناسب گندم کرد.


وی در ادامه به موضوع گندم های جوانه زده در سال زراعی جاری اشاره و خاطرنشان کرد: در راستای کمک به کشاورزان استان، اقدامات لازم در آن شرایط حساس و بحرانی نسبت به تحویل گندم جوانه زده انجام شد، ولی برخی اقدامات شتاب زده، بدون پشتوانه استدلال های دقیق و فنی، از سوی برخی دستگاه ها، به تدبیر به هنگام و اثرگذار در خصوص تحویل گندم های مذکور که با تاکید استاندار نیز در حمایت از کشاورزان همراه بود، آسیب رساند.


سرپرست شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه دو کشور در پایان با بیان اینکه این شرکت از تجمیع نظارت کارشناسان در راستای موضوع حوزه گندم، آرد و نان استقبال می کند، متذکر شد: ما از هرگونه انتقاد کارشناسی و سازنده در بخش گندم، آرد و نان استقبال می کنیم و معتقدیم که جایی که باید ترمیم صورت بگیرد، باید آنرا اجرایی کرد؛ ولی در جاهایی که دیدگاه ها و استدلال های کارشناسی و کاربردی همکاران ما، طبق قوانین مطرح می شود، دیگران نیز باید به آن احترام بگذارند.

 

انتهای پیام/
» برچسب ها : , استقرار , هیات , بازرسی , سازمان , بازرسی , مازندران , شرکت غله , خدمات بازرگانی , منطقه دو , کشور , استقرار , هیات , بازرسی , سازمان , بازرسی , مازندران , شرکت غله , خدمات بازرگانی , منطقه دو , کشورمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا