اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 26808 مورخ:[1395-07-04 16:35:01]
سرمایه‌گذاری چینی‌ها برای احداث شهرک صنعتی بهشهر
فرماندار بهشهر خبر داد

سرمایه‌گذاری چینی‌ها برای احداث شهرک صنعتی بهشهر

فرماندار بهشهر گفت: چینی‌ها آماده سرمایه‌گذاری برای احداث شهرک صنعتی 200 هکتاری در بهشهر هستند، مطابق قانون سرمایه‌گذاری خارجی برای چینی‌ها حمایت انجام می‌شود.

به گزارش مازند اصناف به نقل از خط امید، سید خالق در نشست مطبوعاتی با اصحاب رسانه که عصر امروز در ساختمان فرمانداری بهشهر برگزار شد بابیان اینکه بهشهر می‌تواند قطب صنایع بزرگ شمال کشور و استان شود اظهار داشت: بالغ‌بر سه هزار هکتار زمین بلامعارض داریم که با ساماندهی، این اراضی می‌تواند برای سرمایه‌گذاری مناسب‌سازی شود.

وی از افتتاح چهار پروژه بزرگ ملی با حضور رئیس‌جمهور در آینده نزدیک در بندر امیرآباد بهشهر خبر داد و افزود: این پروژه‌ها شامل فاز دوم بندر امیرآباد، کارخانه صنایع چوب و کاغذ تبریز، فولاد امیرآباد، سیلو و پایانه غلات، جاده جدید رستمکلا – بندر امیرآباد خواهد بود که قرار است با حضور رئیس دولت افتتاح شود.


فرماندار بهشهر تصریح کرد: هزار و 160 هکتار زمین در حال سرمایه‌گذاری در بندر امیرآباد است که در تلاش هستیم به همین میزان اراضی را برای سرمایه‌گذاری به افراد واجد شرایط واگذار کنیم.

این مسئول با اشاره به اینکه پیگیر احداث شهرک صنعتی هزار هکتاری در بهشهر هستیم و مراحل اداری تصویب آن در هیئت دولت در حال انجام است گفت: چینی‌ها آماده سرمایه‌گذاری برای احداث شهرک صنعتی 200 هکتاری در بهشهر هستند، مطابق قانون سرمایه‌گذاری خارجی برای چینی‌ها حمایت انجام می‌شود.

سجادی بهشهر بابیان اینکه بیمارستان 217 تختخوابی بهشهر نیمه نخست سال 96 بهره‌برداری خواهد شد، گفت: سد گلورد اواخر امسال آبگیری خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه طرح‌های سرمایه‌گذاری در حوزه گردشگری در بهشهر رونق خواهد یافت، افزود: سرمایه‌گذار جدید برای توسعه طرح‌های گردشگری در عباس‌آباد فعال و منطقه نمونه گردشگری شمال کشور در عباس‌آباد ایجاد می‌شود.

فرماندار بهشهر از انجام مطالعه زیست‌محیطی و آغاز عملیات اجرایی پالایشگاه مازندران در حسین‌آباد بهشهر خبر داد و گفت: این پروژه اکنون دارای 20 درصد پیشرفت فیزیکی است./

» برچسب ها : , سرمایه‌گذاری , چینی‌ها , احداث , شهرک , صنعتی , بهشهر , سرمایه‌گذاری , چینی‌ها , احداث , شهرک , صنعتی , بهشهرمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا