اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 26805 مورخ:[1395-07-04 01:13:01]
معاملات مسکن 6 ماه دوم سال افزایش می یابد

معاملات مسکن 6 ماه دوم سال افزایش می یابد

یک کارشناس مسکن با بیان اینکه معاملات مسکن در شش ماهه دوم سال جاری به روند افزایشی خود ادامه خواهد داد، گفت: امسال به عنوان آخرین سال ...

به گزارش مازند اصناف یک کارشناس مسکن با بیان اینکه معاملات مسکن در شش ماهه دوم سال جاری به روند افزایشی خود ادامه خواهد داد، گفت: امسال به عنوان آخرین سال فعالیت دولت شاهد رونق بخش مسکن و پروژه های عمرانی خواهیم بود.

کیوان شادمان در گفت وگویی اظهار کرد: به نظر می رسد دولت با اقداماتی که انجام داده همچون افزایش هشت برابری تسهیلات مسکن نسبت به دوره های قبل، درصدد آن است تا بخش مسکن و پروژه های عمرانی را از حالت رکود خارج کند. اگر این اتفاق بیفتد که به اعتقاد من رخ خواهد داد ظرفیت اشتغال 30درصدی این بخش ها به افزایش اعتماد مردم نسبت به دولت خواهد انجامید.

شادمان تصریح کرد: البته آمارها نشان می دهد هنوز ساخت و ساز رونق نگرفته است، چرا که مسکن فعلا از سوددهی لازم برخوردار نیست. اما با افزایش معاملات پیش بینی می شود که سازندگان برای سرمایه گذاری در ساخت و ساز ترغیب شوند.

وی درخصوص پیش بینی از بازار مسکن در شش ماهه دوم سال 1395 گفت: به اعتقاد من روند افزایش معاملات در شش ماهه دوم نیز ادامه می یابد تا به انتخابات ریاست جمهوری برسیم. اما دولت باید در شش ماهه دوم سال جاری ریسک بیشتری نشان دهد و در این مدت دولت تلاش کند از طریق بخش مسکن آرای 30درصدی را به سوی خود جلب کند.

 

ایارن جیب

» برچسب ها : , معاملات , مسکن , ۶ ماه , دوم , سال , افزایش , معاملات , مسکن , ۶ ماه , دوم , سال , افزایشمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا