اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 26795 مورخ:[1395-07-03 21:03:01]
اجرای طرح نظارت بر بازار پوشاک و نوشت افزار از سوی پلیس نظارت بر اماکن مازندران
اختصاصی/رئیس پلیس اداره نظارت بر اماکن عمومی نیروی انتظامی مازندران خبر داد

اجرای طرح نظارت بر بازار پوشاک و نوشت افزار از سوی پلیس نظارت بر اماکن مازندران

رئیس پلیس اداره نظارت بر اماکن عمومی نیروی انتظامی مازندران گفت: طرح ویژه نظارت بر بازار ویژه بازگشایی مدارس با محوریت در بحث نوشت افزار، پوشاک و کیف و کفش در حال برگزاری است.

صفدر اسلامی عصر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار مازند اصناف گفت: طرح ویژه نظارت بر بازار ویژه بازگشایی مدارس با محوریت در بحث نوشت افزار، پوشاک و کیف و کفش در حال برگزاری است.

وی با بیان اینکه مقابله با پوشاک نامتعارف، مبتذل، منقش به تصاویر و نوشته هایی با مضامین غیر اسلامی و قاچاق از الویت های اصلی اجرای این طرح در بحث پوشاک است؛ افزود: در خصوص نوشت افزار نیز طرح هایی انجام شد که در این طرح مقابله و جمع آوری نوشت افزارهایی با عکس های نامتعارف بر روی دفاتر و کیف انجام شد که در نهایت منجر به کشف کالای قاچاق و پلمپ چندین واحد صنفی در سطح استان شد.

رئیس پلیس اداره نظارت بر اماکن عمومی نیروی انتظامی مازندران خطاب به واحدهای صنفی مرتبط با این طرح اظهار کرد: به کلیه واحدهای صنفی بویژه واحدهای مرتبط با بحث آموزش و فرهنگی توصیه می شود با ارائه شیونات اسلامی و موارد قانونی به فعالیت کسبی و خدماتی خود بپردازند که در غیر اینصورت در صورت مشاهده با متخلفان برخورد خواهد شد.

اسلامی در ادامه به متولیان برگزاری مراسمات عروسی در تالارها عنوان کرد: هشدار پلیس به این واحدها عدم برگزاری مراسمات مختلط جشن و عروسی در باغ تالارهاست که در صورت مشاهده با برخورد قاطع و جدی پلیس اماکن همراه خواهد بود.

وی خطاب به مردم استان مازندران اذعان کرد: از مردم شهیدپرور استان مازندران درخواست می کنیم جهت برگزاری مراسمات و جشن ها از تالارهای مجاز و متولیان دارای مجوز قانونی بهره ببرند تا دچار مشکل و یا اختلال در برگزاری مراسمات نشوند.

رئیس پلیس اداره نظارت بر اماکن عمومی نیروی انتظامی مازندران خطاب به متصدیان واحدهای صنفی خواروبار و لبنیات توصیه کرد: در ایام بازگشایی مدارس با استفاده از متصدیان تعیین صلاحیت شده از اماکن، عرضه کالاهای ایرانی و پرهیز از فروش کالاهای خارجی غیرمجاز و قاچاق به ارائه خدماتی مناسب به دانش آموزان بپردازند.

اسلامی در پایان از فروش کالاهای غیرمجاز نظیر ادامس های تریدنت و برخی نوشیدنی ها در واحدهای خواروبار و لبنیات استان ابراز گلایه کرد و متذکر شد: علیرغم تذکرات فراوان شاهد عرضه این محصولات در گوشه و کنار استان هستیم که امیدواریم با همکاری دستگاه های نظارتی به ویژه اتقا اصناف و اتحادیه های صنفی شاهد مرتفع سازی این موضوع باشیم.

 

انتهای پیام/

» برچسب ها : , اسلامی , اماکن , طرح , مدارس , کیف , پوشاک , نوشت افزار , مازندران , اصناف , اسلامی , اماکن , طرح , مدارس , کیف , پوشاک , نوشت افزار , مازندران , اصنافمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا