اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 26781 مورخ:[1395-07-02 18:39:01]
حمل ریلی گندم از مازندران برای نخستین بار
اختصاصی/ معاون بازرگانی شرکت غله منطقه 2 کشور خبر داد

حمل ریلی گندم از مازندران برای نخستین بار

در راستای سیاستهای اقتصاد مقاومتی با پیگیری و هماهنگی انجام شده برای نخستین بار ارسال ریلی گندم از استان مازندران به سایر نقاط کشور صورت گرفت.

محمود سلطانی  عصر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار مازند اصناف گفت: در راستای سیاستهای اقتصاد مقاومتی با پیگیری و هماهنگی انجام شده برای نخستین بار ارسال ریلی گندم از استان مازندران به سایر نقاط کشور صورت گرفت.

وی افزود: با برنامه ریزی صورت گرفته، 25 هزار تن گندم که از طریق حمل جاده ای وارد سیلوی شهید میرزاپور نکا می شود؛ از سیلوی مذکور از طریق سیستم ریلی و با واگن های مسقف و فله بر به استان هرمزگان حمل خواهد شد.


معاون بازرگانی شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 2 کشور با بیان اینکه یکی از مصداق های اصلی سیاست های اقتصاد مقاومتی حمل و نقل ریلی است؛ تصریح کرد: کاهش بار ترافیکی جاده ها و در نتیجه کاهش تصادفات جاده ای، هزینه پایین تر جابه جایی کالا، آلایندگی کمتر و کاهش هزینه های سوخت از مهمترین مزایای حمل و نقل ریلی می باشد.


سلطانی در پایان با بیان اینکه در حمل ریلی، گندم با بالاترین کیفیت و سلامت در سیلوها و انبارها تخلیه می شود؛خاطرنشان کرد: 7 بند از 24 بند سیاستهای اقتصاد مقاومتی مربوط به بخش ریلی می باشد که از این میان می توان به کاهش مصرف انرژی و توسعه ترانزیت اشاره کرد که از طریق ناوگان حمل و نقل ریلی محقق می شود./


» برچسب ها : , حمل , ریلی , گندم , مازندران , نخستین بار , سلطانی , حمل , ریلی , گندم , مازندران , نخستین بار , سلطانیمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا