اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 26780 مورخ:[1395-07-02 00:25:01]
4 مهر، زمان برگزاری نخستین نمایشگاه عمان در ایران+مکان

4 مهر، زمان برگزاری نخستین نمایشگاه عمان در ایران+مکان

نخستین نمایشگاه اختصاصی کشور سلطنت عمان از چهارم مهر سال جاری به مدت چهار روز در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد.

به گزارش مازند اصناف به نقل از خبرگزاری صداو سیما از سازمان توسعه تجارت، در این نمایشگاه که در فضایی در حدود هزار و ۵۰۰ مترمربع و با حضور ۶۴ شرکت عمانی برگزار می‌شود گروه‌های کالایی شامل صنایع دستی، پتروشیمی، پلاستیک، تجهیزات و ابزار پزشکی، برق و الکترونیک، کشاورزی، مبلمان، لوازم آرایشی به معرض به نمایش گذاشته می‌شود.


هدف از برگزاری این رویداد آشنایی هرچه بیشتر با تولیدات، سرمایه‌گذاری و فرصت‌های صادراتی عمان به بازار ایران و ایجاد فرصت‌های لازم برای ارائه خدمات سرمایه‌گذاری، امور بازرگانی و تولیدی، معرفی کالاهای مصرفی، خدمات بانکداری و امور بیمه‌ای، خدمات فنی و مهندسی، گردشگری و صنایع دستی به منظور رویارویی با طرف‌های تجاری دو کشور و برقراری سرمایه‌گذاری‌های مشترک در تولید محصول و صدورآن به کشورهای ثالث و سایر بازارهای هدف صادراتی است.


برگزاری این نمایشگاه را باید یک رویداد مهم در روابط اقتصادی دو کشور دانست چرا که در شرایطی برگزار می‌شود که شرکت‌های عمانی برای توسعه روابط صنعتی، تجاری و سرمایه‌گذاری با همتایان ایرانی خود از جدیت ویژه ای برخوردارند.

» برچسب ها : , برگزاری , نخستین , نمایشگاه عمان , ایران , اولین , ماه , پاییز , برگزاری , نخستین , نمایشگاه عمان , ایران , اولین , ماه , پاییزمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا