اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 26775 مورخ:[1395-06-31 20:54:01]
راه اندازی مدرن‌ترین تجهیزات مخابراتی تاکسی بی‌سیم مازندران

راه اندازی مدرن‌ترین تجهیزات مخابراتی تاکسی بی‌سیم مازندران

مدرن‌ترین تجهیزات مخابراتی تاکسی بی‌سیم مازندران به منظور سرویس‌دهی مطلوب به شهروندان در بابل راه‌اندازی شد.

به گزارش مازند اصناف به نقل از فارس؛ امشب مدرن‌ترین تجهیزات مخابراتی تاکسی بی‌سیم مازندران به منظور سرویس‌دهی مطلوب به شهروندان در بابل راه‌اندازی شد.

شهردار بابل در بازدید از مرکز تاکسی بی‌سیم 1828 بابل، گفت: سرعت، دقت و امانت‌داری از رازهای موفقیت تاکسیرانان است.

حسین بیژنی با اشاره به اینکه دغدغه و تلاش ما این است شهروندان خدمات مطلوبی از تاکسیرانان دریافت کنند و از سوی دیگر معیشت تاکسیرانان نیز مورد تأکید و انتظار مدیریت شهری است، افزود: اهداف سازمان تاکسیرانی شهرداری بابل نیز باید برای افزایش خدمات‌رسانی به شهروندان و تاکسیرانان باشد.  
   
سرپرست سازمان تاکسیرانی بابل نیز از انتقال و جابه‌جایی مرکز تاکسی بی‌سیم 1828 به محوطه ترمینال شرق بابل خبر داد و اظهار کرد: با مذاکره و موافقت شهردار بابل در ابتدای ترمینال شرق، شهرداری بابل یک سوئیت اداری مرکز 1828 ظرف مدت یک ماه بازسازی و نوسازی کرد.

سید علی رحیمایی افزود: مدرن‌ترین تجهیزات مخابراتی مازندران نیز به منظور سرویس‌دهی مطلوب به شهروندان و تاکسیرانان در این مرکز نصب و راه‌اندازی شده است./

» برچسب ها : , راه اندازی , مدرن‌ترین , تجهیزات , مخابراتی , تاکسی , بی‌سیم , مازندران , راه اندازی , مدرن‌ترین , تجهیزات , مخابراتی , تاکسی , بی‌سیم , مازندرانمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا