اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 26768 مورخ:[1395-06-30 20:13:01]
راه اندازی WiFi همراه‌اول در مراکز عمومی + آدرس

راه اندازی WiFi همراه‌اول در مراکز عمومی + آدرس

همراه اول، وای فای اختصاصی خود را در مراکز عمومی مثل مراکز خرید و فرودگاهها راه اندازی کرده و مشترکان این اپراتور می توانند برای استفاده از اینترنت ...

به گزارش مازند اصناف همراه اول، وای فای اختصاصی خود را در مراکز عمومی مثل مراکز خرید و فرودگاهها راه اندازی کرده و مشترکان این اپراتور می توانند برای استفاده از اینترنت موبایل خود ، راه میان بر را استفاده کنند.

نام این شبکه وای فای ” WiFi Aval” است و فعلا در تهران و کیش در این مراکز راه اندازی شده است :‌

تهران مجموعه فرهنگی تجاری چارسو
مجتمع ارگ (تجریش)
مرکز فرهنگی تجاری کوروش
سینما پردیس گالری ملت
بازار مبل ایران ۲
بام جمشیدیه
مجتمع تجاری زیتون
فرودگاه امام خمینی
فرودگاه مهرآباد
برج بهارستان (میدان بهارستان)
مرکز خرید روشا
مرکز خرید امجد
بیمارستان حضرت رسول ۲
پاساژ ولی عصر
ساختمان سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی
ساختمان مخابرات ایران (سردار جنگل)
ساختمان های همراه اول
جزیره کیش ماسکله تفریحی کیش
فرودگاه کیش
پارک شهر
کلبه هور
مجتمع تجاری پردیس ۱
مجتمع تجاری پردیس ۲
مرکز تجاری کیش
غروب کیش(کشتی یونانی)
ساحل مرجان
بیمارستان کیش
بازار مروارید
تالار شهر
بندرگاه کیش
بازار پدیده شاندیز
پارک ماهیگیر
پارک میر مهنا
بازار زیتون
بولینگ مریم
ایوان مروارید

کاربران جهت اتصال به «وای فای اول» که اینترنتی با سرعت بسیار بالاست، فقط کافیست همراه اولی باشند. از جمله مزایای «وای فای اول» تجربه استفاده از اینترنت با سرعت و کیفیت بسیار بالا در مکان های عمومی، اتصال آسان به اینترنت، حفظ باتری تلفن همراه به علت کم مصرف بودن وای فای در مقایسه با دیتای گوشی و مدیریت متمرکز مصرف در قالب بسته نوترینو عنوان شده است.

مشترکین برای استفاده از این سرویس می توانند، در مکان هایی که نشان «وای فای اول» را مشاهده کردند، از اینترنت پر سرعت «وای فای اول» استفاده کرده و تنها کافی است وای فای گوشی خود را روشن و به WiFi Aval متصل شوند.

گفتنی است، در «وای فای اول» مصرف اینترنت در قالب حساب نوترینوی مشترک انجام می شود. اگر مشترک بسته نوترینو داشته باشد، مصرف وی در قالب همان بسته انجام شده و در غیر این صورت مصرف مانند مصرف عادی اینترنت محاسبه می شود. به عبارت دیگر فارغ از اینکه کاربر از چه طریق به اینترنت متصل است، تنها یک حساب برای مدیریت آن دارد و آن حساب، نوترینوی مشترک است.

در ادامه همراه اول پیشنهاد کرده به دلیل سرعت ویژه «وای فای اول»، مشترک حتماً بسته نوترینو فعال کنند تا مصرف در قالب بسته ها، مدیریت شده و باصرفه تر باشد.
در حال حاضر تعداد بسیاری از نقاط در کشور این خدمت را به همراه اولی ها ارائه می دهند. مکان هایی مانند فرودگاه ها، مراکز فرهنگی، مراکز تجاری و نقاط پرتردد دیگر که هر روز به تعداد آن ها افزوده می شود.

 

ایران جیب

» برچسب ها : , راه اندازی , WiFi , همراه‌اول , مراکز , عمومی , آدرس , راه اندازی , WiFi , همراه‌اول , مراکز , عمومی , آدرسمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا